Kenmerken

Conditie
Gedragen
Maat
37
Merk
Adidas
Kleur
Wit

Beschrijving

Wegens het opruimen van mijn garderobe verkoop ik deze unieke Adidas Superstar sneakers. 

Dit is niet je standaard Superstar; het is een speciale editie met een opvallende wit met zwarte 'snakeskin' (slangenprint) textuur en een retro, crèmekleurige 'shell toe'.

Let op: De sneakers zijn gedragen en hebben een duidelijke 'used look'. De slangenprint-laag is op sommige plekken gebarsten/versleten (zie foto's), wat bijdraagt aan een stoere, doorleefde vintage uitstraling.

Ze zijn perfect voor iemand die van een unieke, niet-perfecte look houdt.

Productdetails:
  • Merk: Adidas Originals
  • Model: Superstar
  • Maat: 37 1/3 (UK 4.5 / US 5)
  • Kleur: Wit met zwarte strepen en een crèmekleurige zool/neus.
  • Materiaal: De buitenkant heeft een speciale 'snakeskin' textuur. De binnenkant is gevoerd met zwart leer voor comfort.

Staat: Zoals beschreven, duidelijk gedragen met een vintage/versleten look. De zolen zijn in goede structurele staat en de sneakers kunnen zeker nog een ronde mee voor een unieke stijl. De prijs is aangepast.

Stijl: Perfect voor een streetwear, skate of retro-look. Ze vallen gegarandeerd op!

Adidas, Superstar, sneakers, trainers, snakeskin, slangenprint, vintage, retro, streetwear, skate, maat 37, custom, uniek.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Schiedam
93x bekeken
0x bewaard
Sinds 10 sep '25
Advertentienummer: m2309748385