Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Maat
Maat 52/54 (L)
Merk
Saks Fifth Avenue
Kleur
Blauw
Beschrijving
Zeer mooie broek voor heren van Saks Fifth Avenue. Broek is donker blauw met zwart geblokt en de maat is W34 L30. De broek sluit met 1 knoop, 1 haakje en een rits. Broek is amper gedragen en mankeerd niets. Dus ook geen halen, gaatjes of vlekken erin.
Saks Fifth Avenue is een designers merk en die werken met hoge kwaliteit van materialen en maken mooie creaties. Dat betaal je ook, deze broek heeft net over de 200 euro gekost en oogt nog zeer netjes. Doe een goed bod, graag wel naar waarde en staat, en het is voor jou. Op onzin biedingen geef ik geen reactie ;)
100% polyester.
Lengte is 104 cm, binnen been lengte is 77 cm. De taille is 46 cm en de kruishoogte is is 27,5 cm. Alles plat liggend en ongerekt gemeten.
Alleen bieden als je echt interesse hebt.
Bod/prijs is ex verzendkosten. Let op ik ben niet aansprakelijk voor zoekraken e.d bij de post.
Kijk ook bij mijn andere kleding, ik heb designer kleding en veel is als nieuw en ook dingen zelfs nog nieuw. Ik heb heren en dames kleding. Alles is schoon, netjes en heel tenzij anders vermeld. Voor vragen mail me
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Aalsmeer
14x bekeken
0x bewaard
Sinds 8 dec '25
Advertentienummer: m2342937509
Populaire zoektermen
angelo litrico broeklatex broekashes to dust broekleren chaps broeklederen broek herenmr marvis broekenicon amsterdam broekaldi broekcanda heren broekleren broek herenlak broeklouis vuiton broekmr marvis broekpu leren broekoptimus prime g1 in Transformersmistral velgen in Banden en Velgenmj acoustics in Luidsprekersdruten in Curiosa en Brocanteantminer z9 minidymo 4xl in Labelprintersoxmo in Truien en Vesteninvalide sanitair in Sanitairfeesttafel in Feestartikelenscheepskachel in Accessoires en Onderhoud