CV de Dwarsliggers verkoopt hun volledige optochtcreatie van afgelopen seizoen. Het gaat om een loopgroep met 4 mooi afgewerkte karren, in het thema ‘Hollandse Meesters’. Je waant je in de wereld van Vermeer, Van Gogh en Rembrandt. Met deze creatie zijn verschillende prijzen gepakt in de optochten van het Brabantse Cranendonck, waaronder een 2e plaats in de Grote Optocht van Budel.
Wat krijg je qua wagens?
Voorbord/leuzenkar: het voorbord is een schildersatelier. Voorop staat een groot schilderij met de leus erop (kan een levende schilder bij staan), verder een rijkelijk gevulde boekenkast en een wand met schilderijen van Hollandse Meesters. Maar dan: in carnavalsstijl! Afmeting: +/- 6 lang, 3 breed en 3 hoog. Onderstel van zeer goede kwaliteit, met nieuwe as aan de voorkant, inclusief draaikrans.
Schilderij 1: De Aardappeleters. In dit ‘levende schilderij’ zijn De Aardappeleters van Van Gogh uitgebeeld. Het schilderij is opengeklapt, waardoor de mensen op het schilderij ook levend worden uitgebeeld. Het schilderij heeft een voorkant met daarop ook de attributen uit het originele schilderij, carnavalesk uitgebeeld. De achterkant is bekleed met jute, wat een erg gaaf effect geeft. Afmeting: +/- 4,5 lang, 2,5 breed, 3 hoog.
Schilderij 2: De Zonnebloemen. In dit ‘levende schilderij’ zijn De Zonnebloemen van Van Gogh uitgebeeld. Het schilderij is opengeklapt, waardoor de zonnebloemen op het schilderij ook levend worden uitgebeeld. Hiervoor hebben we foam-pakken. Het schilderij heeft een voorkant met daarop ook foam-bloemen. De achterkant is bekleed met jute, wat een erg gaaf effect geeft. Afmeting: +/- 3 lang, 2,5 breed, 3 hoog.
De Nachtwacht. Dit is de laatste kar, en hier beeld je met spelers een carnavaleske versie van Rembrandt’s De Nachtwacht uit. De kar zelf is een soort podiumpje waar de meest opvallende spelers uit het schilderij op kunnen staan. Voor die spelers zijn schitterende foam-pakken, waardoor de ‘groepsfoto’ echt op de Nachtwacht gaat lijken. Afmeting: +/- 6 lang, 3 breed en 3 hoog. Onderstel van zeer goede kwaliteit, met nieuwe as aan de voorkant, inclusief draaikrans.
Kleinere tussenkarretjes:
- Een steekwagentje passend bij “Het Melkmeisje” van Vermeer. Je ziet de melkkan en de schaal van het schilderij. Ook staat er een melkbus op de kar.
- Schildersezels met kleurblokken om de kunstwerken na te kleuren.
Wat krijg je qua pakken?
10 museummedewerkers
1 schilder in prachtige, oud-Hollandse jurk
1 moeder, 1 vader en 2 kinderen van De Aardappeleters
3 zonnebloempakken van kleuren-foam
4 iconen van De Nachtwacht (zwart foampak, wit foampak, rood foampak en engeltje)
1 fotograaf
1 Rembrand
1 Van Gogh
1 Vermeer
1 Meisje met de Parel
1 Melkmeisje
In totaal kun je deze loopgroep dus met 28 man spelen. Zie de foto’s voor een goede impressie!
Interesse?
De vraagprijs is €3500 euro voor het geheel. Je krijgt dan alle wagens, attributen, pakken, etc.
Mocht je interesse hebben in een deel van het geheel, dan is dat bespreekbaar. Neem in alle gevallen gewoon contact op!