Rookoven-BBQ-Smoker 3-in-1 (ongebruikt)€ 60,00
Daniela Fargion Florence herenjasje
€ 100,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
280sinds 14 apr. '25, 00:51
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
KleurGroen
Beschrijving
Zeer mooie herenjas van het merk Daniela Fargion Florence
mooie aparte jas, kleur is olijfgroen-achtig en is maar 2x gedragen, omdat de maar toch net ingedragen, want ietsje te klein voor mij helaas! dus is als nieuw!!
confectiemaat 50 (L)
gekocht voor €175,-
mooie aparte jas, kleur is olijfgroen-achtig en is maar 2x gedragen, omdat de maar toch net ingedragen, want ietsje te klein voor mij helaas! dus is als nieuw!!
confectiemaat 50 (L)
gekocht voor €175,-
Advertentienummer: m2257155109
Populaire zoektermen
stone island soft shell in Jassen & Zomerbaseball jacket in Jassen | ZomerJassen & Zomer in Kleding & Herenstone island jas in Jassen & Zomermax verstappen jas in Jassen & Zomerbaseball jas heren in Jassen & Zomerthunderdome jas in Jassen & Zomerprada in Jassen | Zomerspijkerjas heren in Jassen & Zomerscania jas in Jassen & Zomer90s jas in Jassen & Zomernike supreme jas in Jassen | Zomermerkkleding jassen in Jassen & Zomeradidas in Jassen, Zomerhalve regentonmaaibalk in Grasmaaiersouderwetse wrijfwasopel astra velgen 19 inchvogel standaardhemel audi in Auto-onderdelencinewall in Diensten en Vakmensenyengastokke xplory voetenzakkoehoorn antenne beugel