Paraiso vintage heren boots western cowboy maat 41 bruin

€ 85,00
Verzenden
Verzenden voor € 5,00
1253sinds 7 apr. '25, 13:36
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGedragen
TypeBoots
Maat41
MerkParaiso
KleurBruin

Beschrijving

VINTAGE JAREN 90

Stoere, robuuste heren echt leren cowboy boots met sporen van Paraiso Boots (made in Brazil), model Rico 019. Maat geeft 40 aan, ze vallen een maat groter, maat 41. Dit merk is gestopt in 2001.

De lengte van de binnenzool is 27 cm, de hoogte van de laars is 18 cm. In beide zijkanten zit elastiek verwerkt. De hak is 3,5 cm hoog. Foto's zijn gemaakt met en zonder flitser.

De laarzen zijn gemaakt volgens de Good Year Welt (=maakwijze). Dit is een werkwijze om schoenen mee te vervaardigen. Omdat er tussen de binnen- en buitenzool geen directe verbinding meer is, kan een schoenmaker schoenen die volgens de Goodyear maakwijze zijn geproduceerd eenvoudig en in zijn geheel verzolen. Daarnaast zijn schoenen die op deze manier gemaakt worden, veel. meer waterbestendig dan andere schoenen.

De laarzen zijn eind jaren 90 gekocht. Ze zijn in het begin vaker gedragen, maar staan de laatste jaren alleen maar in de kast. Ze gaan nog jaren mee, dit is topkwaliteit. Zoals in bovenstaande tekst te zien kunnen de laarzen gemakkelijk verzoold worden. maar dat is nog niet nodig. Dit geldt ook voor de hakken.

De prijs is vast. Winkelprijs was destijds omgerekend 600,-- euro.

Ik verstuur alleen, ophalen is niet mogelijk.

Pakketjes worden verstuurd met PostNL naar een huisadres. Ik verstuur niet met andere bezorgdiensten. De verzendkosten bedragen 5,-- euro en zijn voor de koper.

Ik werk niet met betaalverzoeken. De betaling kan gedaan worden via een overboeking.

Verzending via marktplaats is niet mogelijk omdat dit alleen via een betaalverzoek kan en daar werk ik dus niet mee.
Advertentienummer: m2254710880