Floris van Bommel veterschoenen maat 40 2/3 blauw met werkje

€ 75,00
Verzenden
Verzenden voor € 5,00
191sinds 2 mei. '25, 15:32
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Maat40
MerkFloris van Bommel
KleurBlauw

Beschrijving

Sportieve donkerblauwe echt leren heren veterschoenen van Floris van Bommel, maat 7 = 40 2/3. Het leer van de schoenen heeft een werkje, zie close-up foto's. Leuk de kobaltblauwe details in de vorm van de veters en de stiksels op de hak. De pasvorm valt breed door de H-wijdte.

Floris van Bommel werkt naast hele maten, ook met 1/3 tussenmaten, niet met 1/2. Deze schoenen zijn maat 7 (= 40 2/3 volgens Floris van Bommel maattabel). Ze vallen dus als een zeer ruime maat 40, of net geen 41. De lengte van de uitneembare binnenzolen is 29 cm. Dit is de totale lengte, niet waarin de voet zou moeten passen.

De schoenen hebben uitneembare binnenzolen. De lengte hiervan (van teen tot helemaal achterkant) is 29 cm.

De schoenen zijn in zeer goede staat, maar een paar keer gedragen.

Graag met onderstaande rekening houden:

De prijs is vast, ik ga niet in op lagere biedingen. Winkelprijs is 220,-- euro.

Ik verstuur alleen, ophalen is niet mogelijk.

Pakketjes worden verstuurd met PostNL naar een huisadres. Ik verstuur niet met andere bezorgdiensten. De verzendkosten bedragen 5,-- euro en zijn voor de koper.

Ik werk niet met betaalverzoeken. De betaling kan gedaan worden via een overboeking.

Verzending via marktplaats is niet mogelijk omdat dit alleen via een betaalverzoek kan en daar werk ik dus niet mee.
Advertentienummer: m2263651755