Church's Moss derby lace-ups in maat 6.5 G = maat 40.5

€ 169,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
60sinds 13 mei. '25, 15:42
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGedragen
Maat40
MerkChurch's
KleurBruin

Beschrijving

Hierbij bied ik een paar prachtstukken van Church aan. Tijdloze Engelse schoenen van de allerbeste kwaliteit zijn deze pracht derbies van Church’s. Tijdloos, solide voetenwerk dat naar de naam Moss luistert. Top kwaliteit leer en uitstekende verwerking, daarnaast elegant en subtiel maken Church’s tot de meest gerenommeerde schoenmerken op aarde. Een prachtige leest completeert deze Moss.

Dit paar Moss is in uitstekende, maar wel weinig gedragen staat. Zo is er een nieuwe hak en zool geplaatst. Waarschijnlijk net na aankoop om uitglijden en natte voeten te voorkomen; want de staat is prima. Het bovenleder is in fantastische staat; laat de foto's u maar overtuigen.

De maat is 6.5 G en dat is een 40.5.

Church’s in Nederland zijn zeldzaam, maar begeerd en dit schoenenmerk heeft o.a. in Amsterdam een winkel in de PC Hooftstraat. 720 EURO is de winkelprijs.
Advertentienummer: m2267766055