Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jeansmaat
W33 - W34 (confectie 48/50)
Kleur
Blauw

Beschrijving

Aangeboden: weinig gedragen en daardoor nog erg mooie en zo goed als nieuwe Jacob Cohën jeans. De broek is uitgevoerd in het J622 Comfort model (tegenwoordig Nick/Nick Slim geheten) en heeft maat 35. De broekspijpen zijn wel ingekort, de broek heeft dus niet meer de originele lengte. Dit is helaas niet met behoud van de originele zoom gebeurd, maar dit valt niet echt op. De lengte is in mijn ogen nu vergelijkbaar met lengtemaat L30/L32. Maar om er zeker van te zijn dat deze broek gaat passen, zie s.v.p. de onderstaande afmetingen. Wel valt dit model J622C/Nick Slim wat lager op de heupen, waardoor dit model doorgaans net wat korter is dan de andere modellen van Jacob Cohen (zoals bijvoorbeeld de J688, tegenwoordig Bard geheten). Deze broek is dus maar weinig gedragen, een daardoor nog in een erg goede staat. Deze jeans hebben in mijn ogen eigenlijk nauwelijks gebruikssporen als gevolg van het dragen. De broek is, voor zover ik dit zelf kan zien, dus helemaal vrij van opvallende/storende gebreken, zoals vlekken, beschadigingen of slijtageplekken. Het mooie, opvallende label in de kleur donkergroen aan de achterkant is ook nog in een zeer goede staat.

De afmetingen:
Breedte taille (plat gemeten): +/- 44,0 cm.
Lengte binnenbeen (gemeten vanaf kruis): +/- 76,0 cm.
Totale lengte (gemeten langs buitenbeen): +/- 100,5 cm.
Breedte broekspijp (onderaan, plat gemeten): +/- 18,5 cm.

Gezien de nieuwwaarde en de zeer goede staat van deze mooie broek, graag bieden naar waarde. Biedingen s.v.p. in de advertentie zelf, dus niet via berichten o.i.d. Op onrealistische biedingen reageer ik niet, hopelijk begrijp je dat een broek van een paar honderd Euro (nog in een erg goede staat) niet voor een fractie van de prijs weggaat.

Wanneer meer afmetingen van deze broek gewenst zijn, kan ik deze opnemen en doorgeven. De jeans passen in Haarlem is uiteraard mogelijk. De broek kan worden opgehaald of met pakketpost verzonden worden. Cash betalen is bij ophalen helaas niet mogelijk, enkel via overschrijving of een tikkie. Verzending via DHL is al mogelijk vanaf €5,95. Daarbij moet je het pakketje wel zelf afhalen bij een Servicepoint of pakketpunt. Voor €6,45 bezorgt DHL het pakket thuis, PostNL verzending naar je huisadres als klein pakket kost €6,35 (of naar een PostNL-pakketpunt voor €5,85). DPD is ook nog een mogelijkheid, maar kan wel iets langer duren. Een pakket naar een DPD-afhaalpunt sturen kost €6,50 en thuisbezorging kost via DPD €7,50. De kosten voor verzending zijn voor rekening van de koper, de verzending is ook op het eigen risico van de koper. Mocht ik je bod accepteren, houd er dan s.v.p. rekening mee dat ik de advertentie niet tegelijkertijd ook voor je reserveer. Helaas hoor ik regelmatig niks meer terug van een bieder nadat ik diens bod heb geaccepteerd, daarom ga ik niet dagenlang wachten op een reactie terug. Dus: wie het eerst komt, het eerst maalt.

Zie s.v.p. ook mijn andere advertenties voor o.a. nog meer Jacob Cohen broeken en voor verschillende Santoni schoenen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
312x bekeken
0x bewaard
Sinds 13 jan '26
Advertentienummer: m2354987421