Ducati Monster 1000S i.e. ‘03

106524sinds 25 jun. '25, 14:26
€ 4.400,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Type motorNaked bike

Beschrijving

Ducati Monster M1000S i.e.
Bouwjaar: 2003
KM-stand: 19800

De motor is voorzien van de volgende onderdelen:
-Ducati S model windscherm en achterkuip (windscherm niet op foto’s aanwezig)
-Ducati performance koppeling
-Ducati performance magnesium tandwiel-deksel
-Ducati performance koolstof vezel staartdeel
-Koolstof vezel spatbord(voor) 916/996/998/748
-Koolstof vezel spatbord(achter)
-Sil Motor (hoge) uitlaten
-Rizoma riem- en koppeling deksels
-Power-commander en aangepaste lucht-inlaat zijn geïnstalleerd door HeDB (Ducati specialist die het googlen waard is) in 2008, hiermee loopt de motor geweldig.

Recent onderhoud:
3 maanden/2000KM terug - Riemen en kleppen stellen + algehele beurt
2 weken/500KM terug - Voorvork onderhoud en nieuwe keringen
Afgelopen week 4x OEM Ducati knipperlichten geïnstalleerd, de 4x kleine aftermarket knipperlichten zijn nog altijd aanwezig als de volgende eigenaar deze wil

Motor functioneert perfect, start, rijd, remt en stuurt precies zoals het hoort. De staart van het frame is niet afgezaagd en geheel origineel.

Bij deze zet ik mijn mooie Ducati Monster 1000S i.e. te koop. De motor heeft een lage KM-stand, en in goede staat. Daarnaast is er geen val schade, en naar mijn weten ook nooit betrokken geweest in een ongeval. Tevens is de motor voorzien van vele mooie originele Ducati performance onderdelen, een geweldig mooi uitlaat systeem en dit alles is getuned bij HeDB. De prijzen van de individuele onderdelen zal ik u besparen, en ik begrijp dat dit niet voor iedere koper meerwaarde heeft, maar het zijn mooie waardevolle onderdelen. Deze motor rijdt fantastisch, en ziet er natuurlijk geweldig uit.

Dit is mijn 2e Ducati naast mijn 748, en dit is tevens de reden voor de verkoop. Ik ben op zoek naar een enduro/adventure motor als 2e motor, daarom dat ik deze mooie motor toch te koop zet, ondanks dat ik deze nog altijd met veel plezier rijd. De KM-stand kan nog oplopen.

Ik ben bereikbaar via:
Marktplaats
Whatsapp of telefonisch: +31 6 27 17 70 24

Ik reis vaak tussen 2 locaties, de motor kan in overleg zowel in Beek (LB) als Bergen op Zoom (NB) worden bezichtigd.
Advertentienummer: m2282654117