Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Type motor
Super Sport
Motorvermogen (kW)
meer dan 35 kW
Bouwjaar
2006
Aantal cilinders
2 cilinders
Motorinhoud
999
Motorrijbewijs
Motorrijbewijs A
Transmissie
Handgeschakeld
Conditie
Occasion

Beschrijving

Nette rode Ducati 999 biposto uit 2006 met de zwarte SBK achterbrug en termignoni uitlaat en aangepaste ECU, de kilometerstand is 59577 en heeft een desmo beurt gehad bij 48500, Ik heb de duc omgebouwd naar een monoposto (alle onderdelen aanwezig om hem terug te bouwen naar een biposto)
De riemen zijn in april 2025 vervangen
De motorolie, filters en bougies zijn in februari 2026, vorig jaar is de duc voorzien van nieuwe banden Bridgestone S23 (max 1000 kilometer ervaring)
De Ducati is voorzien van veel Carbon onderdelen voorspatbord, achterspatbord, kentekenhouder, uitlaatcover, uitlaat beschermer, tandwiel beschermer, open koppelings cover, riem cover en luchtinlaat afdekkap. Witte knipperlicht glazen aan de voorkant, zwarte zij-standaard, kroonplaat en rem/koppelingshendel, zwarte HEL brake lines verse 5.1 rem vloeistof

Ik verkoop de Ducati omdat ik last krijg van mijn polsen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Heerhugowaard
375x bekeken
20x bewaard
Sinds 24 mei '26
Advertentienummer: m2403146551