Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Type motor
Chopper
Motorvermogen (kW)
meer dan 35 kW
Bouwjaar
2006
Aantal cilinders
2 cilinders
Kilometerstand
22885
Motorinhoud
1584
Motorrijbewijs
Motorrijbewijs A

Beschrijving

Hele nette Harley Davidson Night train. Geen import zonder historie maar een eerlijke origineel Nederlands geleverde Harley met twee sleutels, km teller en wij zijn de tweede eigenaar. Motor is in nette staat. Loopt heerlijk en schakelt goed. Lekker stabiel op de weg en power zat!!

Nu ongeveer drie jaar in bezit, maar wordt te weinig gebruikt, hij is iets te nieuw voor ons. Is van de tweede eigenaar nu en altijd met zorg behandeld en warm binnen gestaan.

Deze Harley heeft de 96ci (1584cc) en 6-bak. loopt als een trein, remt goed, veert goed en stuurt goed.

Achter zit een breder wiel met 200 band, spatbord dichter op de band gelegd, bobber stijl zadeltje, voorvork stabilisator, arlen ness oliedrukmeter. Zitten twee uitlaten bij (zie laatste foto voor het andere setje). Ook een splinternieuw stuurtje zit er extra bij, is ietsje hoger.

Voorkeur heeft verkoop, maar hele beperkte inruil van een shovel/panhead of Chevrolet c10/20 wordt overwogen. A.u.b. geen onzin berichten.

Echte interesse = langskomen! Biedingen via marktplaats worden niet serieus genomen dus bespaar je de moeite.



Chopper bobber Harley Davidson twincam custom kustom extra onderdelen
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoevelaken
423x bekeken
5x bewaard
Sinds 6 apr '26
Advertentienummer: m2385636979