Kenmerken

AdverteerderParticulier
Type motorOverig
Motorvermogen (kW)12 t/m 35 kW
Bouwjaar1991
Aantal cilinders1 cilinder

Beschrijving

Volledig onderhoud gehad door custom specialist en klaar voor een nieuwe liefhebber !!

Schitterende custom motor gebouwd door de oud eigenaar van De Motorzaak in Amsterdam en Café Racer Amsterdam (zie ook het portfolio op de website van caferaceramsterdam).

De basis is een Honda dominator uit 1991 (650 cc, eencilinder). De motor is helemaal compleet en professioneel aangepakt en een genot om te rijden en te horen. Overal waar je komt gaan de duimpjes omhoog.

Reden van verkoop: in 2019 gekocht van de bouwer met circa 40k op de teller en sindsdien veel te weinig gereden (niet meer dan 300-500km per jaar), maar wel altijd elk jaar onderhoud laten doen door een in customs gespecialiseerde monteur en betalen voor een verwarmde stalling. Kortom: zonde dat deze prachtige motor niet vaker uit de stal wordt gehaald!

- digitale teller
- elektrische start (zit een platte accu onder het zadel)
- K&N luchtfilter
- Fatbar
- Abus schijfremslot verwerkt in frame (zie foto 5 en 9)
- led knipperlichten verwerkt in stuur
- 33 kW, 650cc

De motor staat in een garagebox en staat dus niet in de weg. Jaarlijks is het onderhoud gedaan. Begin mei 2025 is de motor weer volledig nagekeken door een custom specialist en is het jaarlijkse onderhoud weer gedaan.

Kortom: deze motor is klaar voor de komende jaren!

Op onzin biedingen wordt niet gereageerd. Dit was de privé motor van een custom motor bouwer. Qua werkplaatsuren die erin zijn gestopt zou deze motor onbetaalbaar zijn. Een schitterend plaatje om te zien!

Zoektermen:

Honda Dominator
NX650
Custom motor
Scrambler
Flattracker
Bobber
Streettracker
Broaaaap
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m230775138123714sinds 5 sep. '25, 16:28