Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Type motor
Naked bike
Motorvermogen (kW)
12 t/m 35 kW
Bouwjaar
2009
Aantal cilinders
2 cilinders
Kilometerstand
21500
Motorinhoud
650
Motorrijbewijs
Minimaal motorrijbewijs A2
Transmissie
Handgeschakeld
Conditie
Occasion

Beschrijving

(Let op: Ik ben nog Nederlands aan het leren, dus deze advertentie is geschreven met behulp van AI. Communiceren in het Engels is voor mij het makkelijkst!)
Hierbij verkoop ik mijn betrouwbare Suzuki SFV 650 Gladius uit 2009 met slechts 21.xxx km op de teller. Ik ben student en heb de motor vorig jaar in februari aangeschaft bij Rosa Motoren voor mijn woon-werk/studieverkeer. Ik stap voor mijn laatste studiejaar over op een auto en hoop volgend jaar mijn volledige A-rijbewijs te halen, vandaar dat ik hem verkoop.
De motor loopt en rijdt perfect. In de winter heeft hij altijd netjes binnen gestaan en heb ik er slechts af en toe mee gereden.
- Olie is vervangen.
- Remblokken zijn in orde.
- Ketting (circa 50%) is met liefde onderhouden: elke 600 km gesmeerd en elke 4 tankbeurten schoongemaakt.
- Let op: de banden moeten binnenkort vervangen worden.
Uiterlijk, Schade & Kenteken:
Dit is de ideale motor voor een beginner (A2) of voor iemand die een efficiënte forensenmotor zoekt en de looks iets minder belangrijk vindt. In maart van dit jaar heb ik een kleine schuiver gemaakt met ongeveer 10 km/u. Hier vertel ik je in een privébericht of tijdens een bezichtiging graag meer over.
Dankzij de valdoppen en de topkoffer is de tank absoluut niet ingedeukt, maar er zit wel een kras op de rechterkant. Mocht je hem weer helemaal strak willen hebben, dan heeft hij eigenlijk een spuitbeurtje nodig. De motor is nu voorzien van aftermarket spiegels, hendels en handvatten, maar de originele (bekraste) OEM rem, hendels, gashendel en spiegels krijg je er gewoon bij. Er zit wel een origineel OEM stuur op.
Daarnaast heeft de kentekenplaat een duplicaatcode (een '1'). Dit komt niet door de schuiver, maar omdat mijn originele kentekenplaat voor mijn huis is gestolen toen ik op vakantie was. Ik heb hier foto's en documentatie van.
- De motor staat op 25kW (A2). De originele ECU wordt ook meegeleverd.
- Inclusief topkoffer.
Ik heb geen haast met de verkoop en de motor staat niet in de weg.
Onderhandelbaar, maar geen onzinbiedingen.
Stuur gerust een berichtje bij interesse!
Als ik niet reageer, stuur me dan een berichtje via Facebook:
https:www.facebook.com/marketplace/item/1117373374123542
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maastricht
96x bekeken
3x bewaard
Sinds 1 aug '26
Advertentienummer: m2426412778