Triumph Street Triple 675 - 2007 - 57603 km

1556sinds 2 jun. '25, 22:08
€ 3.750,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Type motorNaked bike
Motorvermogen (kW)meer dan 35 kW
Bouwjaar2007
Aantal cilinders3 cilinders
Kilometerstand57603
Motorinhoud675

Beschrijving

Goed onderhouden motor, waar ik met liefde voor heb gezorgd, ik heb ook niet bezuinigd op onderhoud. De motor heeft veel pit en een fijne koppel, zoals je van een drie cilinder mag verwachten! Dankzij het lichte gewicht is het een waar feestje om mee te rijden. Daarnaast zijn de retro looks met o.a. de bug eye koplampen ook leuk om te zien! ik ben zelf 1,96 en heb er altijd goed op kunnen rijden dankzij de relatief relaxte houding. Je zit best rechtop. Ook voor de kleinere motor rijder is dit een top fiets.

Hij heeft her en der wat cosmetische lakschade, wat ook niet zo gek is voor de leeftijd en km’s.

O.a. wat info over het onderhoud en onderdelen:

- Jaarlijks onderhoud, aantoonbaar tijdens mijn bezit. O.a. bij blom leusden triumph dealer en RvW motoren in woudenberg.
- Inclusief motul kettingspray (nieuwe spuitbus) en kettingborstel
- Eventueel inclusief paddock stand
- originele dubbele uitlaat
- voorband: continental road attack 3 (2025)
- achterband continental road attack 4 (2024)
- beide banden zijn dus nog als nieuw en kunnen weer veel jaren/km’s mee! De beste band die je kan hebben naar mijn mening.
- nieuwe dynamo ivm laadprobleem (2024)
- voorvorkkering vervangen (2025)
- voorvork binnenpoot links vervangen, door een kras ging deze lekken. Dat is verholpen!
- remblokken achter zijn dit jaar vervangen
- staat altijd droog in de garage
- accu is nog in top conditie, hangt elke winter aan de druppellader
- ik tank altijd alleen maar premium benzine, houdt de motor blij en zo maak je meer km’s op een tank!

Km stand kan eventueel nog licht oplopen.
Advertentienummer: m2274950287