In prijs verlaagd: Hondo-II 5-String Banjo

€ 600,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
4866sinds 22 jan. '25, 21:45
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Hondo-II Bluegrass banjo
type HB-888, gemaakt in Korea eind 60 begin 70.
Goed geluid en toonvast.

Ik heb deze banjo gekocht om op te knappen, maar hij heeft 12 jaar in een koffer gelegen. Ik ga er niet aan toekomen. Ik heb teveel banjos en te weinig tijd (en ruimte).
De banjo is klaar om te bespelen en klinkt als een klok. Ik heb het gevoel dat er nog wel meer uit te halen is.

De banjo is goed afgewerkt, een stuk beter dan de goedkopere Hondo’s. Goede hardware.
Bronzen toonring, lekkere zware gelaagde rim, tube and plate flange, Snuffy Smith kammetje. Hondo heeft een goede naam. Ze staan erom bekend dat ze – vanaf eind jaren 60 tot mid jaren 80 – goede imitaties maakten van o.a. gitaren (veel Fender).

Als je wilt, heb ik er nog een nette koffer bij. 
Voor niks, als je ’m koopt voor de vraagprijs. Dan doe ik er ook nog een nieuw setje snaren en een setje fingerpicks bij.

- - -

Ik heb ook nog verschillende elementen om banjo’s te versterken die ik wil verkopen (o.a. Schaller kam-element, Fishman element etc.), en verschillende capo’s, waaronder 5th string capo’s.
Ik kan er ook railroad spikes op zetten tegen een vergoeding.

600 euro
Bieden vanaf 450.

Kijk ook even bij mijn andere advertenties voor andere banjo-spullen!

Bieden via Marktplaats, zodat iedereen een kans maakt.
Niet vragen wat ik er minimaal voor wil hebben.
Vragen staat vrij, maar grapjassen worden geblokkeerd.
Advertentienummer: m2226582031