Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Formaat
Eigenschappen
Elektrisch, Met koffer

Beschrijving

Te koop: een Ted Brewer 5-snarige Crossbow-viool uit 2009, handgemaakt uit een massief perspex blok. Het lijkt alsof hij van glas is gemaakt. Er zit een passief pick-up systeem in en het geluid is prachtig, maar dat kunt u natuurlijk zelf beoordelen door hem bij ons uit te proberen. Deze viool behoort tot een hogere categorie dan een Yamaha Silent-viool of iets dergelijks. Denk aan Violectra, Wood, MSI (en natuurlijk Brewer, niet zijn goedkope Vivo-violen).We verkopen hem omdat hij simpelweg niet genoeg wordt gebruikt. Mijn vrouw (een professionele violiste) heeft te veel violen en het is zonde dat zo'n prachtig instrument niet wordt gebruikt. LET OP!! De belangrijkste reden waarom ze deze viool alleen voor korte (televisie)optredens gebruikte is omdat hij bijna 1 kilo weegt en te zwaar (voor haar iig) was om urenlang te bespelen.
We dachten dat we Marktplaats zouden proberen voordat we ons tot meer gespecialiseerde dealers en websites wenden, maar we verzoeken u vriendelijk om geen onredelijk lage biedingen te doen. De nieuwprijs van deze viool is rond de 2850 euro (plus invoerrechten en btw sinds Brexit), en in tegenstelling tot tweedehands auto's, dalen ze niet in waarde! We verkopen deze violen niet omdat we geld tekort komen, en we hebben ook geen haast. Beslist geen inruil, dit is een particuliere verkoop.
Serieuze kandidaten zijn welkom om de viool te komen uitproberen in Amsterdam Nieuw-West. Er is een carbon strijkstok beschikbaar, maar de viool wordt zonder strijkstok verkocht, wel in een Gator hardkoffer
Zie ook onze andere advertentie voor een Mezzo-Forte 5-snarige Design Line Carbon Viool. (akoestische)
Met vriendelijke groet, Stef, Amsterdam Nieuw-West 0648263582
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
81x bekeken
2x bewaard
Sinds 29 nov '25
Advertentienummer: m2339694280