Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
SoortGitaar
Wattage50 tot 100 watt

Beschrijving

Te koop! Een beest van een versterker: een 60 watt Fender Vibro King, gemaakt in de Fender Custom shop in de mid-1990s. Gewapend met een buizen reverb (dezelfde reverb als die je in Fender’s stand alone tube reverb unit aantreft), een weergaloze buizen tremolo, drie Jensen 10” speakers en 60 watt aan brute power is dit een versterker waar je niet omheen kunt. Dit is zo ongeveer het beste wat Fender sinds de jaren ‘60 aan versterking ontwikkeld heeft. Ze zijn gemaakt van 1993 tot 2003, maar aan het tamelijk lage serienummer te zien (2376) is dit exemplaar nog ergens uit de jaren ‘90.

Deze versterker heb ik gekocht bij MJ Guitars in München en hij is een paar maanden geleden volledig nagekeken door Marcel Croese van Creato Audio in Utrecht. Hij is door mij een aantal keren live gebruikt, waaronder op Pinkpop 2025 en North Sea Jazz. Fantastische klank, maar Marshall is toch meer mijn ding.

Deze versterker komt inclusief flightcase en kan op volle kracht uitgeprobeerd worden in de omgeving Maastricht. Maar eventueel kan ik hem in overleg naar een stad in jouw buurt brengen want ik reis regelmatig door het hele land. Bij interesse gelieve mij een bericht te sturen.
Overige advertenties van PP
Meer van PP
Advertentienummer: m230165274920017sinds 20 aug. '25, 11:20