Beschrijving
Kavel beschrijving
Geelgouden schakel armband. de armband is voorzien van sierlijke schakels welks zijn bezet met cabochon geslepen bloedkoralen. De bloedkoralen zijn gezet in dichte kastzettingen. Deze schakels zijn voorzien van sierlijke gravures, daartussen zijn schakels geplaatst in bolletjes design. De armband is voorzien van een bakslot en heeft een veiligheidskettinkje.
Schakel breedte: ca. 13 mm.
Diameter bloedkoraal: ca. 7.3 mm.
Keurteken: 585 eikenblad
Kwaliteit: vermoedelijk is het koraal gewonnen uit de Middellandse zee gezien de periode waarin dit sieraad vervaardigd is. Draag- en gebruikssporen overeenkomstig met leeftijd en gebruik. Voor eigen indruk, zie foto’s.
Kavelnummer: S- 200303
Vanwege het organische materiaal (koraal) dat is gebruikt om deze sieraden te maken, kan dit item alleen naar Europese adressen worden verzonden om risicovolle exportprocedures te vermijden waarvoor mogelijk aanvullende documentatie vereist is.
Bieders dienen zich ervan bewust te zijn dat het in verschillende landen niet is toegestaan om voorwerpen afkomstig van bedreigde en andere beschermde diersoorten te importeren, zelfs niet als er een certificaat van oorsprong wordt verstrekt. Door te bieden bevestigt u dat u op de hoogte bent van de douanewetten en -voorschriften van uw land.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 22 aug. '26
Advertentienummer: a1530033788
Populaire zoektermen
gouden armbandwilhelmina dubbeltjes armbandzilveren armbandArmbandengouden armband damesmondial armbandgouden heren armbandmarokkaanse goudspijker armbandgoud armband 22 karaatmkm armbandlouis vuiton armbandjasseron armband goudvork armband10 gulden goud 1892 in Munten | Nederlandgrijze kitten in Katten en Kittens | Raskatten | Korthaarreservewiel 215 55 17 in Besturinglombardini aggregaat in Machines en Bouw | Aggregatenhasag in Antiek | Lampenboonstra tegels in antiek-wandborden-en-tegelsvfl bochum in Sportartikelen en Voetbaljumpsuit open rug in Jumpsuitskaarten anton pieckwitse dvd box in dvd-s-tv-en-series