Rolex - Rolex Datejust 16013 Automatic Men’s Watch –€ 7.000,00
Beschrijving
Dit is een vintage, tweedehands, klassieke Rolex Tudor Prince Oysterdate Ref. 72033 Goud Diamant wijzerplaat, 18K geelgouden Tudor kroon, 32mm automatische unisex horloge. Zwitsers gemaakt Cal. 2824-2 mechanische automatische uurwerk. Authentiek en origineel Rolex Tudor Goud Diamant wijzerplaat.
Rolex Tudor Oysterdate "Gouden Diamant Wijzerplaat"
Ref. 72033
Beweging: Zwitsers gemaakt Cal. 2824-2 automatische beweging
Productiejaar: 2000-2010
Het horloge is gemaakt van roestvrij staal
Afmeting/diameter van het horloge
(van links naar rechts, exclusief de kroon, is 32 mm)
De omvang/lengte van de polsband/sieraad is 17 cm.
Bestand: goed, krassen, deuken
- Verzendmethode: DHL
- Waterdicht: ja
De achterzijde van de kast: Rolex-handtekening met "Tudor Prince Geneva"
Kristal/Oppervlak: Glas
Dial - authentiek en origineel
bewegingsdienst: onbekend
Kroon: authentiek en origineel 18K geelgouden Tudor-kroon
Normale horlogeband - verguld en roestvrij staal
Gebeitste rand met goudlaag
Opmerking
Internationale doorvoer (exclusief inklaring) duurt doorgaans ongeveer 1-2 weken, maar de huidige internationale doorvoer kan in veel landen in Azië, Europa en de VS langer duren. Houd er ook rekening mee dat wij geen invloed hebben op of controle hebben over hoe snel de douaneautoriteiten van elk land het pakket verwerken bij aankomst in uw land. Plaats daarom alleen een bod als u akkoord gaat met eventuele mogelijke vertragingen in de levering in deze periode.
De koper is verantwoordelijk voor aanvullende douanerechten en/of belasting over de toegevoegde waarde die door de belastingautoriteiten van elk land kunnen worden geheven. Controleer daarom bij de relevante autoriteiten als u het niet zeker weet en bied dienovereenkomstig.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1517056031130sinds 23 aug. '25, 13:09
Populaire zoektermen
pontiac horlogesoude horlogesHorloges | Antiekzentra horlogesmarti horlogeskienzle horlogespontiac horlogestitus horlogesruhla horlogesbaume en mercier horlogespontiac antieke horlogeshorloge antiek damesmarti horlogesrolled goldcitroen in Modelauto's | 1:43bosatlas geschiedenis nederland in Atlassen en Landkaartenfietsatlas in Reisgidsensony 35mm f1.8 in Fotografie | Lenzen en Objectievenhonden in reusel in Dieren en Huisdierenmeubel leeuwarden in Slaapkamer | Nachtkastjesroze legging dames in Leggings, Maillots en Panty'stafelkleed klem in Tafelkledenbedrijfshal huur in Bedrijfs Onroerend goedmini helicopter in Speelgoed | Duplo en Lego