Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Materiaal

Beschrijving

Te koop aangeboden:


Breitling ChronomatReferentienummer: B13050.1Diameter: 39 mmJaar: 1999Staat: Goede staatToebehoren: doos en papieren
Prachtige Breitling Chronomat in goede staat, uitgevoerd in goud/staal met het robuuste ETA Valjoux 7750 UTC-kaliber. Inclusief originele doos en papieren – een compleet geheel voor de liefhebber en verzamelaar.

📍 Let op: bezichtigingen zijn uitsluitend op afspraak mogelijk, aangezien onze horloges worden opgehaald van een beveiligde locatie (Nederlandse kluis) voor uw en onze veiligheid.

Inruil & Inkoop:Wij ruilen ook exclusieve horloges in.
Uiteraard willen wij ook zonder dat u iets bij ons koopt uw horloge inkopen.Neem hiervoor contact met ons op, het liefst per mail of WhatsApp.

Graag ontvangen wij een aantal duidelijke foto’s van de voor- en achterkant van het horloge, en vermeld daarbij:
Referentienummer Bouwjaar Doos en papieren aanwezig of niet Indicatie vraagprijs
Wij bieden tevens professionele service en reparatie van luxe horloges.


📞 Bel bij interesse naar: 06-85260719
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
2.143x bekeken
27x bewaard
Sinds 27 aug '25
Advertentienummer: m2304515259