Lange Oorbellen Dames Zilverkleurig RVS Cubaanse Desing

€ 29,99
Verzenden
Verzenden voor € 0,01
10sinds 2 mei. '25, 20:45
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
KleurZilver
Handelsnaam fabrikantesde2
Postadres fabrikantBirgitta-Gracht 33, 6465 EL Kerkrade, Nederland
E-mailadres fabrikantGPSR@esde2.eu

Beschrijving

Deze lange oorbellen voor dames, ontworpen door esde2, zijn een uitdrukking van moderne en veelzijdige stijl, gemaakt van kwaliteitsmateriaal zoals roestvrij staal. Ze hebben een elegant en opvallend ontwerp dat zeker de aandacht zal trekken.
Elke oorbel bestaat uit een dubbele Cubaanse schakelketting van 5 mm breed en verschillende lengtes. De eerste ketting is 24 mm lang en bungelt aan een kogel oorbel met een diameter van 5 mm, wat voor een vleugje eenvoudige elegantie zorgt. De tweede ketting, langer met een lengte van 34 mm, hangt aan de vlindersluiting en voegt een element van lengte en beweging toe aan het ontwerp.
Een opvallend kenmerk van deze oorbellen is de veelzijdigheid die ze bieden. Naast de vlindersluiting hebben ze een extra siliconen sluiting, waardoor je de balletjesoorbel alleen met het kettinkje kunt gebruiken, of met beide kettingen voor een opvallendere en completere look. Door deze flexibiliteit in ontwerp kan de persoon de oorbellen aanpassen aan zijn persoonlijke stijl en voorkeuren.
Kortom, deze lange oorbellen voor dames, ontworpen door esde2, zijn een gedurfde en elegante keuze die bij elke outfit past. Met hun unieke ontwerp en de mogelijkheid tot maatwerk dankzij de extra siliconen sluiting, zijn ze een veelzijdig stuk dat bij elke gelegenheid zeker opvalt.
Afmetingen oorbellen:
  • 34 mm x 5 mm
  • Gewicht samen: 5,9 gram
  • Deze paar oorbellen worden geleverd in een mooi sieradenzakje! Het beste cadeau om te geven aan iemand om wie je geeft, zoals je vrouw, moeder, zus, tante, familielid, vriend of zelfs jezelf. Voor alle soorten feestdagen zoals Kerstmis, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Moederdag, Verjaardag, Jubileum, enz.
  • Draag de druppel oorbellen niet tijdens het baden.
  • Bewaar de druppel oorbellen in een doosje of tasje als je ze niet draagt.
  • Gratis verzending!

SPECIFICATIES:
  • Materiaal: RVS
  • Metalen-kleur: Zilverkleurig
  • Andere Materialen: Siliconen
  • Soort bewerking: Gepolijst

Lange Oorbellen Dames - Zilverkleurig RVS - Cubaanse Desing - Oorknopjes met Twee Ketting - esde2 Oorbellen
ARTIKELNUMMER: 2401101
Advertentienummer: m2263756849