Tonino Lamborghini - Spyder - Heren - 2020+€ 900,00
Ring - 18 karaat Geel goud - 0.58ct. tw. Diamant
€ 3.100,00
10sinds 7 mei. '25, 13:02
Beschrijving
IGI-gecertificeerd – De Solitaire-look, opnieuw gedefinieerd – Asscher Cut Illusion Ring
Krijg de grandeur van een 2,00 ct solitaire look met slechts 0,58 ct aan diamanten. Onze Asscher Cut Illusion Ring combineert op meesterlijke wijze precisiezetting en ongeëvenaard vakmanschap om een naadloze diamantlook te creëren - zonder pootjes, gaten of zichtbaar goud. Deze diamanten worden speciaal geslepen door deskundige ambachtslieden. Ontworpen voor degenen die elegantie met een randje waarderen, biedt deze ring de grandeur van een solitaire voor een ongelooflijke waarde. Gezet in prachtig geelgoud, een perfecte aanvulling voor dagelijks gebruik.
Perfect gesneden, nauwkeurig gezet en moeiteloos tijdloos: want luxe moet een illusie zijn waarin men kan geloven.
Productgegevens
- Metaal: 18K Geel Goud
- Hoofdsteen: 9-delige diamant
- Karaatgewicht van de hoofdsteen: 0,58 ct (wordt weergegeven als 2,00 ct vanwege de Illusion Setting)
- Vorm: Asscher Cut (Vierkante Smaragd/Trapeze Step Cut)
- Kleurgraad: E-F
- Helderheidsgraad: VVS-VS
- Totaal gewicht van de sieraden: 3,19 g
- Certificering: IGI - 45J393962210
-Artikelnummer: EJR3869
Belangrijke informatie en koopgids
Formaat wijzigen
- Deze ring kan tot 3 maten aangepast worden voor een perfecte pasvorm.
Hulp nodig?
Wij zijn er om u te helpen. Als u vragen heeft voor of tijdens het biedingsproces, neem dan gerust contact met ons op.
Certificaat & Echtheid
- Lees de certificaatgegevens zorgvuldig door om misverstanden of typefouten te voorkomen.
Verzending & Levering
- Onze juwelen worden verzonden via internationale koeriersdiensten voor een veilige en snelle levering.
- Als u uw verzendadres wilt bijwerken, neem dan na aankoop contact met ons op.
BTW & Belastingen
Let op:
- Het is mogelijk dat uw land van verblijf extra BTW, douane- en invoerrechten in rekening brengt. Deze kosten zijn uitsluitend voor rekening van de koper.
- VS en Hong Kong: BTW is 0%.
- Als de winnende bieder besluit te annuleren/zich terug te trekken, draagt hij/zij het risico en de kosten van alle verzend- en retourkosten.
Franse en Portugese bieders
- Een douaneagent kan op uw kosten nodig zijn. Als u hulp nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op.
Chinese bieders
- Uw aankoop kan alleen naar Hong Kong of Macao worden verzonden.
Verzendadres bijwerken
- U kunt een alternatief verzendadres opgeven. Reageer ons gewoon via Catawiki Messenger na aankoop.
Retourneren
- Bij een retourzending worden de BTW, verzendkosten en douanekosten niet terugbetaald. De koper is verantwoordelijk voor de retourkosten.
Ethische inkoop
Al onze diamanten zijn 100% conflictvrij, wat een verantwoorde inkoop en ethisch vakmanschap garandeert.
Voor verdere vragen kunt u gerust contact met ons opnemen. Wij helpen u graag verder.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513494434
Populaire zoektermen
melano vivid ring in Ringendesiree ring in Ringenkeltische ring in Ringenatlantis ring in Ringenoura ring 3 in Ringengouden ring muntpandora ring 17hans appenzeller in Ringenzilveren ring roos24 karaat goud kettinglot ringentw steel horloge in Horloges | Herencasio goudchoker goudbonte schapen in Schapen, Geiten en Varkensdriehoek spiegeljames bond 4k steelbookroland sequencerzazu hartslagknuffelhp 250 g4 notebook pcverstelbaar combinorentegel standaardcrossfiets in Jongensfietsennemef bijzetslot