Breitling - Navitimer 01 Chronograph - Ref. AB0127 - Heren -€ 1.200,00
Ring - 14 karaat Geel goud - 0.25ct. tw. Diamant
€ 1,00
00sinds 23 mei. '25, 13:06
Beschrijving
14 Karaat geelgouden rozet ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0.25 ct. welke gezet zijn in chaton zettingen. De ring is tijdloos vormgeven.
Ringmaat: 17.75 mm / 56 (EU) / 16 (IT) / 7 ½ US
Breedte middenstuk: ca. 8 mm.
Specificatie diamant:
Slijpvorm: briljant
Grootte: 7x ca. 0.03 ct. 2x ca. 0.02 ct.
Zuiverheid: VS/SI
Kleur: G/H
Kwaliteit: Voor eigen indruk, zie foto’s.
Kavelnummer S-170338
Al onze artikelen worden aangetekend verzonden.
U kunt het kavel ook afhalen in één van onze ruim 100 kantoren in Nederland, België of Duitsland.
Kijkt u op de website van Goudwisselkantoor (voor NL en BE) Comptoir de l’Or (voor BE) of Goldwechselhaus (voor DE) voor de dichtstbijzijnde locatie.
Geeft u via uw Catawiki account uw voorkeur aan ons door.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514136323
Populaire zoektermen
melano vivid ring in Ringendesiree ring in Ringenkeltische ring in Ringenatlantis ring in Ringenoura ring 3 in Ringengouden ring muntpandora ring 17hans appenzeller in Ringenzilveren ring roos24 karaat goud kettinglot ringentw steel horloge in Horloges | Herengouden horloge 14casio goudcb1000tweedehands fietsen reuselbabygym disneyot sien beeldjes in Beelden en Beeldjeskopjes en schoteltjes in Antiek en Kunsttuintafel steigerhout in Tuinsets en Loungesetstas met franjeyorkshire in Dieren en Toebehorenijzer wielbmw 323ci in Uitlaatsystemen