2x grenen palen met hoeksleuf 3m 7x7cm inham 3x3cm€ 20,00
Numinous GlobePacs Anti-Diefstal Backpack | 55 L
€ 20,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
854sinds 14 mar. '25, 20:04
Kenmerken
ConditieGebruikt
KleurGrijs
Breedte30 cm of meer
Beschrijving
Boordevol veilige en handige snufjes
Eenmaal gewend aan de veilige en handige snufjes van deze backpack, dan vraag je je echt af hoe je ooit zonder op reis kon gaan.
SpecificatiesMerk: Numinous
Type: GlobePacs Diefstal Backpack | 55 L
Veiligheid
Comfort
Algemeen
Prima nette backpack rugzak. Er zit een vlek in aan de voorkant is er vast uit te wassen maar heb daar de moeite niet voor gedaan.
Eenmaal gewend aan de veilige en handige snufjes van deze backpack, dan vraag je je echt af hoe je ooit zonder op reis kon gaan.
- Gewatteerd laptopvak.
- TSA-goedgekeurde zip-locks.
- Anti-doorsteekritssluitingen - alle hoofdritsen zijn voorzien van anti-perforatietechnologie, wat betekent dat ze bestendig zijn tegen pen- of gereedschapaanvallen.
- Anti-slash-technologie, zodat de backpack niet opengesneden kan worden – in de backpack is Kevlar verwerkt (aramiden die o.a. in kogelwerende vesten gebruikt worden) vanwege de hoge treksterkte / gewichtsverhouding (vijfmaal sterker dan staal op basis van hetzelfde gewicht).
- Schildsysteem waarmee je jouw rugzak veilig aan een vast object bevestigt.
- Gewatteerde lendensteun en luchtstroomsysteem voor maximaal comfort.
- In hoogte verstelbaar rugsysteem – stelt alle gebruikers in staat om deze backpack comfortabel te gebruiken.
- Achterpaneel verbergt de schouderbanden en heupband tijdens het rijden en de vlucht
SpecificatiesMerk: Numinous
Type: GlobePacs Diefstal Backpack | 55 L
- Anti-slash-technologie
- TSA-goedgekeurde zip-locks
- Schildsysteem voor veilige bevestiging aan objecten
Veiligheid
- Gewatteerd laptopvak
- TSA-goedgekeurde zip-locks
- Anti-doorsteekritssluitingen - alle hoofdritsen zijn voorzien van anti-perforatietechnologie, wat betekent dat ze bestendig zijn tegen pen- of gereedschapaanvallen
- Anti-slash-technologie – in de backpack is Kevlar verwerkt (aramiden die o.a. in kogelwerende vesten gebruikt worden) vanwege de hoge treksterkte / gewichtsverhouding (vijfmaal sterker dan staal op basis van hetzelfde gewicht)
- Schildsysteem waarmee je jouw rugzak veilig aan een vast object bevestigt
- Gepatenteerd flap zip-beveiligingssysteem
Comfort
- Compressiebanden
- Grote opening van onder naar boven
- Organizervakken aan de binnenzijde
- Gewatteerde lendensteun
- Luchtstroomsysteem
- In hoogte verstelbaar rugsysteem
- Achterpaneelpaneel om de schouderbanden en heupband achter te verbergen
- Mesh zijvakken
- Handgrepen aan de zijkant
Algemeen
- Materiaal: Cordura, Kevlar en nylon 210D
- Verstelbare ruglengte: 50 – 60 cm
- Volume: 55 liter
- Afmetingen: 70 cm x 35 cm x 25 cm
- Gewicht: 3,05 kg
Prima nette backpack rugzak. Er zit een vlek in aan de voorkant is er vast uit te wassen maar heb daar de moeite niet voor gedaan.
Advertentienummer: m2245782522
Populaire zoektermen
Sieraden en Tassen in Tassen | Reistassen en Weekendtassenvriendenloterij tas in Tassen | Reistassen en Weekendtassenbackpack 40garmin 55backpack 65all time favourites tassensasa tassenSieraden en Tassen in Tassen | Schoudertassenkeecie in Tassen | Damestassenmetallic tas in Tassen | Damestassencambridge satchel in Tassen | Schoudertassenvintage rugzak in Tassen | Rugtassengucci marmont in Tassen | Damestassenhumanoid tas in Tassen | Schoudertassenlego 21322mini cooper s chiliondervloer laminaat in Isolatie en Afdichtingschilderij buffelsteenstrips gezaagdwaadpak 43 in Watersport en Botenmerida 61 cmrenault megane coupe in 1:43navigatie update peugeot partnerselwyn senatori de in Huis en Inrichting