Actueel jaargang 2003.Bieden
Mooi gevlochten schoudertas met leren dragers. NIEUW
Bieden
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
120sinds 4 mei. '25, 05:42
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
KleurOverige kleuren
EigenschappenLeer
Beschrijving
Mooi rond gevlochten schoudertas is leuk voor zo of als strandtas. Het heeft echt leder dragers en komt zo nieuw uit de kast. Het heeft een doorsnee van 35cm en is 10cm diep. De dragers zijn 35cm lang.
Bieden vanaf €6,95.
Zie ook mijn andere advertenties voor meer mogelijkheden om te bieden en verzendkosten tegelijkertijd. Eventueel goedkoper in overleg.
Graag ophalen. Verzendkosten zijn voor de koper.
Bieden vanaf €6,95.
Zie ook mijn andere advertenties voor meer mogelijkheden om te bieden en verzendkosten tegelijkertijd. Eventueel goedkoper in overleg.
Graag ophalen. Verzendkosten zijn voor de koper.
Advertentienummer: m2264180950
Populaire zoektermen
Sieraden en Tassen in Tassen | Schoudertassencambridge satchel in Tassen | Schoudertassenhumanoid tas in Tassen | Schoudertassencarlo colucci tas in Tassen | Schoudertassensasa tassenleren heuptasgevlochten leren tasall time favourites tassenarabisch lerenSieraden en Tassen in Tassen | Reistassen en Weekendtassenkeecie in Tassen | Damestassenmetallic tas in Tassen | Damestassenvintage rugzak in Tassen | Rugtassengucci marmont in Tassen | Damestassenmotorbok in Overige accessoiresnuisart deco lampen 1930vw transporter langbearbrick nikepelet in Huis en Inrichtingnaveltruitje kindcanvas watervalgeboortebord wiegjade hanger in Antiek en Kunst