2ml 3ml 5ml 10ml Sampels Tiramisu Caramel &Coco Zimaya

Zie omschrijving
Verzenden
621sinds 12 feb. '25, 17:37
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Orientatie: Unisex
Een prachtig samengestelde geur die de essentie van serene luxe belichaamt. De unieke mix van karamel, zoete vanille en zachte musk zorgt voor een troostende en intieme geurervaring die zowel rustgevend als betoverend is. Perfect voor dagelijks gebruik en geschikt voor elk seizoen. Dankzij het zachte en veelzijdige karakter is deze geur ideaal voor zowel casual als formele gelegenheden, en straalt het een gevoel van gemak en verfijning uit.
TOPNOOTKaramel
HARTNOTENHoning - Hout - Coumarine
BASISNOTENVanille-extract - Whiskey-akkoord - Musk

Ideaal voor onderweg of om nieuwe geuren te ontdekken.
Kijk ook bij mijn andere advertenties én neem een kijkje in mijn webshop via google fensperfumes.nlvoor nog meer heerlijke geuren en aanbiedingen

De coco en carmel per sample
2ml 2.50€
3ml 3.50€
5ml 5.50€
10ml 10€

Verzending: Kosten zijn afhankelijk van het gewicht. Je kunt kiezen voor standaard verzending of verzending met track & trace.
Let op: Ik ben niet verantwoordelijk voor vertragingen of kwijtgeraakte poststukken.

Verwen jezelf of verras iemand met een heerlijk geurcadeau!
Bestel eenvoudig via Marktplaats.
Advertentienummer: m2234490760