JYS Nintendo Switch 2-Port TV Dock for GameCube

€ 39,00
Ophalen of Verzenden
30sinds 17 dec. '24, 17:42
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

BESTELLINK staat helemaal ONDERAAN deze tekst. VASTE PRIJZEN (op biedingen wordt niet gereageerd). MAILEN kan via webshop@gameshop-twente.nl. VERKOOP HIER JOUW GAMES

Snelle en betrouwbare levering aan huis.

Voor 15:00 besteld, volgende werkdag in huis. (NL)


Gratis verzending bij een totaalbedrag vanaf € 100,-, anders € 5,88 bijdrage.


Op onze webshop betaal je veilig en snel met iDeal of bankoverschrijving.


Ga snel naar gameshop-twente.nl en bestel direct want OP = OP.

Onze verkoopprijzen zijn niet onderhandelbaar, mails hierover zullen niet worden beantwoord.



Omschrijving product:
JYS Nintendo Switch 2-Port TV Dock for GameCube ControllersLet op! Accessoires niet inbegrepen!Let op! Het is NIET mogelijk om met deze dock het beeld te projecteren naar jouw TV! Alleen te gebruiken in handheld-modus!De nieuwe opvallende vorm brengt een verschillende visuele schoonheid - kleine grootte, gemakkelijk te dragen, en uitstekende hittedissipatie. Met deze 2-Port TV Dock maak je het mogelijk om 2 Nintendo GameCube controllers aan te sluiten aan jouw Nintendo Switch terwijl deze wordt opgeladen!VerbindingsmethodeWanneer de GameCube controller is aangesloten op de Switch-host, zet je eerst de host aan, plaats je de host in de basis, sluit je de originele lader aan op de terminal van het product dat is aangesloten op de AC-lader, sluit je de GameCube controller aan op de terminal van het product dat is aangesloten op de GameCube controller en wacht je ongeveer 3 seconden. De host zal koppelen met de GameCube controller, druk dan op de A knop van de GameCube controller. Als deze kan worden bediend, betekent dit dat de koppeling is voltooid. Wanneer de GameCube controller is gekoppeld, wacht dan ongeveer 3 seconden. Druk tijdens deze periode niet op de controller. Wanneer je op de controller drukt, kan de host de afwijkende positie als het middelpunt herkennen, waardoor het pictogram op de spelinterface in één richting loopt. De juiste methode is om ongeveer 3 seconden te wachten en dan op de A-knop op de controller te drukken om te bevestigen of de koppeling is voltooid.Lader specificaties: * Originele Switch-oplader * Ingangsvermogen: AC 100V-240V 50/60Hz 1A * Output: DC 5.0V 1.5A/15.0V 2.6A

Gameshop Twente

Gameshop-Twente.nl heeft het grootste en goedkoopste assortiment nieuwe & gebruikte games van Nederland. Ook kun je bij ons terecht voor al je hardware, accessoires en merchandise!


Het makkelijkst bestel je dit product rechtstreeks in onze webshop, wil je de game liever afhalen? Dat kan! Kom langs in onze winkel in Enschede.


Vind ons leuk op facebook: www.facebook.com/gameshoptwente

Volg ons op twitter: www.twitter.com/gameshoptwente



Of wil je geld verdienen met je oude Games?

Bij Gameshop Twente kun je: online je games, consoles en toebehoren inruilen. Vanuit huis geld verdienen met je oude games, veel makkelijker dan dit wordt het niet! Kopieer de volgende regel https://www.gameshop-twente.nl/inruil. In onze winkel kun je overigens ook je oude gebruikte games inruilen of verkopen.



Klik op onderstaande link om dit product te bestellen:

Advertentienummer: a1508965178