Playseat Challenger met of zonder Thrustmaster TMX

1483sinds 19 jun. '25, 20:29
Bieden
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeStuurtje of Sportattribuut

Beschrijving

Hierbij bied ik mijn Playseat Challenger aan. Het stuur en de pedalen (net nieuw aangeschaft) hoeven niet weg, maar voor een goed bod mag het hele pakket in een keer weg. Ik doe hem weg omdat ik wil upgraden en het simracen wat serieuzer aan wil pakken.

De Playseat Challenger heb ik een aantal jaar in periodes gebruikt. Niet enorm veel gebruikt dus ook weinig gebruikssporen. Alles zit er nog bij, waaronder vastmaaklus voor de pedalen.

Het stuur dat er op zit is de Thrustmaster TMX Force Feedback. Werkt nog perfect en zitten ook nauwelijks gebruikssporen op. Voor zover ik weet is deze compatibel met PC en Xbox. Alle kabels en originele pedalen zijn nog aanwezig en werkende. 

De pedalen heb ik een aantal weken gloednieuw gekocht op Bol. Dit is de Thrustmaster T3PM. Nieuw zijn ze 120 euro. Zijn dus nog in perfecte staat, want ik heb ze maximaal 10x gebruikt.

Nieuw is alles bij elkaar rond de 550 euro. Graag ontvang ik realistische biedingen.
Advertentienummer: m2280864014