Hanwag Banks lady GTX draagmaat 40

€ 175,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1220sinds 3 mar. '25, 22:30
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeSchoenen

Beschrijving

In nieuwstaat verkerende bergschoenen categorie AB, kleur fog/fossil.
Nieuw gekocht in maart voor €259,95, zie foto voor bon. Max. 5 inlooprondjes op gelopen, vandaar dat de zool niet smetteloos is. Een supergoede wandelschoen, maar helaas niet de juiste pasvorm voor mij. Daarom maak ik graag een andere wandelaar blij met deze bergschoen. Valt vrij klein. Ik heb zelf schoenmaat 40/40,5 en maat 42 past prima.

De Banks staat garant voor ontspannen wandelplezier. De schoen is volledig vervaardigd uit het fijnste, LWG-gecertificeerde nubuckleer - een kwaliteitslabel, niet alleen voor bijzonder hoogwaardig leer maar ook voor een duurzame, milieuvriendelijke verwerking.

Door een ongeveer 1,5 millimeter dikkere polyurethaan schuimkeil in de tussenzool wordt de afrolbeweging soepeler, de demping voelbaar beter en lange wandelingen comfortabeler. De Banks GTX voelt zich thuis op veeleisende wandelingen van het middelgebergte tot de uitlopers van de Alpen en huttentochten zonder zware bepakking. De GORE-TEX voering houdt je voeten droog.

Specificaties

Merk Hanwag
Materiaal Suede, Stof
Voering Gore-Tex
Zool Vibram
Schoenhoogte (in cm) Hoog
Niveau waterdichtheid Ja
Niveau ademend Ja
Categorie A/B
Gore-Tex Ja
Vibram Zool Ja
P-KE239 Best
Sluiting Veters
EAN 2200014004706
Advertentienummer: m2241659161