Atomic live fit 80 skischoenen 27/27,5 (42/43) 5x gebruikt

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
420sinds 30 mar. '25, 20:27
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
MerkAtomic

Beschrijving

Atomic live fit 80 skischoenen maat 27/27,5 (42/43 normale schoenmaat) te koop wegens aanschaf schoenen op maat. Heb de schoenen 5x gebruikt, in goede staat.

Productbeschrijving: De Live Fit Plus dameseditie van Atomic is een fantastisch uitziende laars die vrijwel gegarandeerd warm en comfortabel zit, direct uit de doos. Met een zachte tot medium 60 flex is deze laars gemaakt voor beginners, gevorderden en cruisers die op zoek zijn naar comfort. Vanwege het flexibele karakter van de pasvorm (vanwege de Live Fit Zones) raden we deze schoenen ten zeerste aan voor skiërs die drukpunten aan de zijkanten van de voeten, pinktenen en pijn aan de bovenkant van de wreef hebben gehad.
-60 Flex Rating: Ideaal voor beginners en gevorderde skiërs die een vergevingsgezinde schoen nodig hebben om de hele dag comfort te bieden.

-102-106 mm leest: deze schaalbreedte van deze laars is automatisch verstelbaar (dankzij het Live Fit-systeem) en is perfect voor recreatieve skiërs, mensen met gemiddelde tot brede voeten en skiërs die van comfort voor hun voeten houden. Dat maakt waarschijnlijk 95 procent uit van de skipopulatie.

-Live Fit: Het Live Fit-systeem bestaat uit twee elastische zones bij de voorvoet die zich direct aanpassen aan de voetbreedte van de skiër. De schaal past zich aan tussen 102 en 106 mm, waardoor een aangepaste pasvorm ontstaat zonder het gedoe van hittegieten en dure schaalaanpassingen. Kortom, deze eigenschap zorgt ervoor dat deze laarzen bijna elke skiër passen.
Advertentienummer: m2251872216