2x Tennisracket: Head graphene 360 speed elite

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
132sinds 14 mei. '25, 10:44
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeRacket
MerkHead
GripmaatL2

Beschrijving

Twee tennisrackets, 1 met goede bespanning, 1 moet nieuwe bespanning, vanwege kapotte snaar.
Opbrengst gaat naar goed doel, dus graag mooi bod.

Head Graphene 360 Speed S
De Head Graphene 360 Speed S is uiterst geschikt voor spelers die op zoek zijn naar een wat lichter racket met een hoge wendbaarheid. Het racket is met zijn 285 gram uiterst geschikt voor een brede doelgroep. Het gewicht in combinatie met het balanspunt van 320mm zorgt voor redelijk wat power, zonder dat dit ten koste gaat van de controle. Ook het racketblad van 100 Sq. Inch draagt bij aan deze mix van power en controle. Daarnaast zorgt het balanspunt ook voor een goede wendbaarheid waardoor het racket goed te gebruiken is aan het net.

Dit racket maakt gebruik van de Graphene 360 technologie. Dit is het sterkste en lichtste materiaal ter wereld, en wordt al jarenlang gebruikt door Head rond het hart van het frame voor meer gewicht in de top. Het Graphene 360 materiaal biedt extra stabiliteit, meer power, en dus meer balsnelheid.

Specificaties van Head Graphene 360 Speed S:
Bladgrootte: 645 cm2 / 100 sq in
Snarenpatroon: 16x19
Gewicht (onbespannen):285g (303g bespannen)
Evenwicht (onbespannen): 320mm (330mm bespannen)
Stijfheid : 69 RA
Lengte : 68.5 cm
Swingweight: 305
Powerlevel :Laag/Gemiddeld
Type slag : Lang/Snel
Doelgroep: Senioren
Type speler: Wedstrijdspeler
Type racket: Controle/Power

Opbrengst gaat naar goede vriend die kankerbehandeling moet ondergaan in China. Hij woont in Indonesië, heeft geen geld voor de behandeling, dus we houden inzamelingsactie
Zie ook whydonate met help Helty een levensreddende behandeling te ondergaan in China. Ik mag geen link aan deze marktplaats advertentie toevoegen, maar via de gegevens kan je het vinden.
Advertentienummer: m2267983396