Apple Watch Classic Buckle Spring Yellow 42 mm - 49 mm

€ 75,00
Ophalen
640sinds 11 apr. '25, 16:08
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
SoortBandje
MerkApple
Geschikt voor modelSeries 1 - 10 SE 1 & 2 & Ultra 1 & 2

Beschrijving

Apple Watch Classic Buckle – Spring Yellow Leather – 42 t/m 49 mm – Prachtige staat!


Op zoek naar een frisse, stijlvolle en originele Apple Watch-band? Deze Classic Buckle in Spring Yellow is een zeldzaam en opvallend accessoire voor je Apple Watch. Gemaakt van soepel kalfsleer dat met de tijd alleen maar mooier wordt, en ontworpen met de vertrouwde Apple-kwaliteit.


✔️ Materiaal: Zacht en duurzaam kalfsleer – vormt zich comfortabel naar je pols en krijgt een uniek patina na verloop van tijd
✔️ Kleur: Vrolijk en fris Spring Yellow – perfect voor de lente- en zomerdagen
✔️ Afwerking: Contrasterende binnenvoering en fijne randstiksels zorgen voor een elegante, hoogwaardige uitstraling
✔️ Gesp: Roestvrijstalen vierkante gesp met veermechanisme – makkelijk te wisselen
✔️ Niet meer verkrijgbaar bij Apple – uniek en perfect voor wie iets speciaals zoekt (bijv. als alternatief voor Hermes zonder de Hermes-prijs)


📱 Compatibel met Apple Watch formaten:
• Series 1 t/m 3 – 42 mm
• Series 4 t/m 6 – 44 mm
• Series 7 t/m 9 – 45 mm
• Series 10 – 46 mm
• SE 1 & 2 – 44 mm
• Ultra & Ultra 2 – 49 mm


💯 100% eerlijk product – en ik verwacht ook 100% eerlijke kopers. Mijn verkoopgeschiedenis is transparant en betrouwbaar, en dat wil ik graag zo houden.


📍 Ophalen in Amsterdam (Zeeburgereiland) heeft mijn voorkeur – goed bereikbaar (vlak naast de A10, afslag Artis). Je mag het op je gemak bekijken – en als je wilt, doen we dat met een bakkie koffie erbij ☕


💬 Bieden is altijd zonder verzendkosten (jouw risico en kosten). Ophalen = geen risico én direct meenemen.


💳 Betalen gaat gewoon via iDEAL – veilig, snel en makkelijk.


Interesse of vragen? Stuur gerust een berichtje. Serieuze biedingen zijn altijd welkom!
Advertentienummer: m2256254849