Kenmerken
Conditie
Gebruikt
Type
Beschrijving
Bestaande garage met metalen sneldekprofielplaat. Garage deel 5x5,5 (prefab garage) en is later uitgebreid met een overkapping 5x5,5 en aan achterzijde een overkapping/houtstek 1m.
Met 2 kanteldeuren, aan 2 zijdes zijn er later over de bestaande vuren rabatdelen lariks schaaldelen gezet. In de nok zitten driehoekige ruiten met enkelglas.
Met 2 kanteldeuren, aan 2 zijdes zijn er later over de bestaande vuren rabatdelen lariks schaaldelen gezet. In de nok zitten driehoekige ruiten met enkelglas.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Exloo
2.913x bekeken
19x bewaard
Sinds 10 jun '25
Advertentienummer: m2278097705
Populaire zoektermen
Overkappingengebruikte overkappingfiets overkappingoverkapping met montagezeil overkappinggratis overkappingoverkapping gebruiktoverkapping showmodeloverkapping houtaluminium overkappinglamellen overkappingoverkapping veilingoverkapping nederweertoverkapping 5x3antieke eettafel in Tafels | Eettafelsholmatro in Gereedschap | Overige machinesteyin in Brommeronderdelen | Scootersontijzering in Waterpompenbrander in Militaria | Algemeenmetabo slijpmachine in Gereedschap | Slijpmachinespremiere in Evenementen en Festivalsservies winterling borden in Keuken | Servieslaney 50 watt in Versterkers | Bas en Gitaarversace polo l in Spijkerbroeken en Jeans