Telescoop snoeischaar/takkenschaar en zaag in één

€ 100,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
1020sinds 6 apr. '25, 17:22
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
MerkFiskars
Maximale takdikte30 t/m 39 mm

Beschrijving

Telescopische takkenschaar. 1x gebruikt voor wat bijsnoeien.Tot 6m hoogte incl. hoogte persoon. Vaste prijs.

"De Fiskars telescopische snoei-giraffe maakt het mogelijk om op moeilijk bereikbare plaatsen, zoals boomtoppen of juist dicht op de grond te snoeien. De schaar heeft een hoge reikwijdte van ca. 6 meter en snoeit takken met een max. dikte van 32 mm. Je kunt met de snoeigiraffe makkelijker en vooral in een goede houding snoeien. Het interne koordsysteem zorgt voor een enorme krachtbesparing tijdens het snoeien. De flexibele snoeikop kan 230° worden gedraaid en is te fixeren in elke stand. 

Deze telescopische snoei-giraffe wordt daarnaast geleverd met een handige adapter boomzaag, waarmee je ook gemakkelijk op hoogte kunt zagen.

De snoeigiraffe is gemaakt van gehard aluminium, dat heel licht en extreem duurzaam is. De messen zijn van gehard, roestvrij staal. De snoeigiraffe heeft een uniek SoftGrip-handvat: een comfortabel, ergonomisch gevormde grip, met antislipoppervlak. Door de teflonlaag en het geharde precisiestaal heeft de takkenschaar een lange levensduur."
Advertentienummer: m2254371145