Stolarz ZZP

Zie omschrijving
190sinds 19 apr. '24, 08:49
of

Kenmerken

WerkniveauHBO
WerkervaringVanaf 3 jaar
DienstverbandFreelance of Uitzendbasis
Uren per week33 - 40 uur
ArtikelnummerRef: 2022-00054

Beschrijving

Functieomschrijving

Chciałbyś pracować jako stolarz na ZZP przy rozbudowie dużego centrum dystrybucyjnego? Powierzchnia najmu to minimum 50 000 m2, a jako stolarz ZZP pracujesz dla firmy budowlanej, która specjalizuje się w kompleksowym podejściu do projektów. Ale czym tak naprawdę się zajmujesz?

  • Obliczanie i określanie prawidłowych wymiarów;
  • Umieszczanie i montowanie ram fasadowych;
  • Analiza i wykonanie rysunku konstrukcji;
  • Montaż konstrukcji podłogowych i dachowych;
  • Przeprowadzanie różnych prac regulacyjnych na dużą skalę;
  • Kładzenie wykładziny elewacyjnej;
  • Wykonywanie prac stolarskich i wykończeniowych.

Ważne jest, że jesteś samodzielny i potrwafisz podejmować własne decyzje!

Functie-eisen

Szukasz pracy jako stolarz ZZP i widzisz siebie w tej funkcji? W takim razie aplikuj na ogłoszenie!

  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego;
  • Znajomość języka obcego (angielski lub niderlandzki);
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • Ważne VCA.

Ponadto przywiązujemy dużą wagę do długoterminowej relacji. Twój rozwój i motywacje są dla nas priorytetem.

Arbeidsvoorwaarden

Oprócz zgranego i przyjaznego zespołu młodych talentów i doświadczonych profesjonalistów oferujemy również:

  • Stawka godzinowa od €35 do €40 za godzinę (w zależności od Twojego doświadczenia);
  • Zawsze szybkie płatności, a dokładniej w ciągu tygodnia;
  • Przejęcie wszystkich formalności administracyjnych;
  • Przy zadowoleniu obu stron możliwość pracy przy długoterminowych projektach;
  • Stała osoba kontaktowa w biurze;
  • Rozpoczęcie w niedługim odstępie czasu;
  • Szanse rozwoju, na przykład na funkcję voomana lub planisty na budowie.
Advertentienummer: m2105814165