Kenmerken
Beschrijving
Te huur : Mijn vakantiehuis ´Hackfort de Luxe 639´ voor 4-6 personen op Europarcs Resort Limburg in Echt-Susteren in Limburg is voor vakantieboekingen (juni/juli/augustus/september 2026) te huur.
Het vakantiehuis heeft een ruime moderne woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers waarvan 1 met extra douche, een grote aparte badkamer met inloopdouche en extra toilet, mooi terras met zicht op water, wifi en airconditioning. Rustige ligging met veel privacy.
Op het mooie groene recreatiepark Europarcs Resort Limburg is een nieuw wellness center, een grote buitenzwemplas en een verwarmd binnenzwembad (incl. kinderbad) aanwezig.
Het recreatiepark Europarcs Resort Limburg heeft de volgende faciliteiten:
- receptie (afgifte sleutels, info en winkeltje),
- recreatie- en zwemvijver met zandstrand.
- verwarmd binnenzwembad incl. apart kinderzwembad,
- wellnesscenter (sauna, feng shui sauna, turks stoombad, zoutgrot, odorium, infraroodcabine, zonnebanken, massage/beautysalon, fitnessruimte),
- sport- en spelmogelijkheden. (grote springkussens, speeltoestellen, midget-golf, tennisbaan, levensgroot schaak- en dambord enzo),
- kleine kinderboerderij (kippen, geiten, schapen en lama´s)
- professioneel animatieteam voor de jongste kinderen aanwezig tijdens elke schoolvakantie; zij organiseren elke dag voor elke leeftijdsgroep activiteiten,
- animatieprogramma voor oudere kinderen,
- diverse wandel- en fietsroutes in de regio; Duitsland (1 km) en Belgie (7 km) zijn heel makkelijk bereikbaar,
- extra fietsenverhuur bij de receptie,
- e-chopper verhuur bij receptie,
- restaurant, café, snackbar, recreatiezaal aanwezig,
- indoor speelzaal
Benieuwd naar een impressie van Europarcs Resort Limburg ?
Kopieer en plak daarvoor onderstaande link in uw adresbalk:
https://www.youtube.com/watch?v=2GahwfhS3M4
Voor een visuele presentatie van het vakantiehuis: klik op de website op de webpagina ´video´s´.
Voorheen had vakantiehuis Hackfort 639 het (kavel-)nummer 514; vandaar de websitenaam www.europarcs-hommelheide-hackfortdeluxe514.nl
Prijzen:
Op de website staan de prijzen per periode en voor verschillende verblijfsduren (weekend/midweek/week/10 dagen/2 weken) vermeld. Omdat U huurt van een particuliere eigenaar zijn de all-in prijzen gunstiger dan boeken via de website van het recreatiepark en/of verhuurplatforms.
Mailen kan naar hackfort639@ziggo.nl
Wandel- en fietsroutes
EuroParcs Resort Limburg is een ideale startpositie voor een wandeling of een fietstocht. In het tuinhuisje bij de vakantiewoning nr. 639 staan 2 volwassenen fietsen en 2 kinderfietsen die U gratis mag gebruiken. Er is electriciteit in het tuinhuisje, dus U kunt daar ook uw electrische fietsen opladen. Bij de receptie kun je ook fietsen (bij-)huren en zijn er knooppuntenroute´s en verschillende wandel- en fietsroutes folders verkrijgbaar bij de receptie.
Kinderattracties
Voor kinderen is in het nabij gelegen Echt (4 km) het activiteitencentrum 'All in Echt´.
Voor meer info: www.allinecht.nl.
Karten, bowlen, lasergamen, paintballen, Pixel floor, boogschieten en roofvogelshow.
Dierenparken en tuinen in Limburg
Wereldtuinen 'Mondo Verde' in Landgraaf is een ware tuinbelevenis om nooit te vergeten. Met maar liefst 25 hectare is Mondo Verde het grootste park van Nederland. Een aanrader voor de tuin- en natuurliefhebber. Er is ook een dierenpark, dinofauna en attracties. Voor meer info: www.wereldtuinenmondoverde.nl
In Kerkrade (30 km) vindt U het Gaiapark met exotische dieren zoals giraffen, aapjes/gorrilla's, tropische vogels, stokstaartjes, leeuwen, nijlpaarden, lynxs enzovoort. Voor info: www.gaiapark.nl Deze educatieve Limburgse dierentuin werd vanwege haar nieuwe en unieke dierentuinconcept door het publiek al vier keer gekozen tot 'mooiste dierentuin van de Benelux'.
Designer outlet center Roermond
Op 14 km van Echt-Susteren is het designer outlet center Roermond. Ruim 120 merken met korting van 30 - 50% beschikbaar.
Daguitje:
Maastricht, Valkenburg, Maaseik, Mechelen en Aken goed bereikbaar per auto
Huisdieren:
Het is toegestaan dat U een huisdier meeneemt (max. 2). De extra (schoonmaak-)kosten zijn € 7,72 per huisdier per nacht.