vakantiewoning te huur in Burgh-Haamstede

Zie omschrijving
351sinds 10 mei. '25, 11:40
Deel via
of

Kenmerken

RegioZeeland
Aantal personen4
TypeOverige typen
LiggingDorp
OmgevingAan zee
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
VerhuurderEigenaar
Extra'sWasmachine, Zwembad, Internet, Speeltuin, Tuin

Beschrijving

"Het Krabje" is gelegen op het zeer schone park Buitenplaats Schouwen in het mooie Zeeuwse Burgh Haamstede. De omgeving biedt rust en ruimte in een prachtige omgeving. Het is de ideale accommodatie voor een ontspannen vakantie. U kunt genieten van het zonnige zuidwesten gelegen terras met toegang tot de appelbomen. Het knusse Krabje biedt plaats aan maximaal 4 gasten. Er zijn twee slaapkamers (zie ook foto's). 1e slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed, 2e slaapkamer heeft een uitschuifbaar bed (van 1 naar 2 personen). Beneden hebben wij een slaapbank staan voor twee personen. De keuken is voorzien van een oven, koelkast, koffie-en theefaciliteiten en kookgelegenheid. Op de begane grond bevindt zich naast een gezellige en intieme woonkamer ook de badkamer. Het nabij gelegen strand en zee bieden een heerlijk vertier en ontspanning. Binnen 10 minuten fietsen vindt u goede restaurants zoals een pizzeria en een a la carte restaurant. Ietsje verderop bij het strand heeft u nog meer gelegenheden om te eten en ook een snackbar voor de “snelle” hap is aanwezig.
Het krabje heeft tevens een eigen Privé Parkeerplaats (nr 127), hier kunt u bij aankomst op het park de auto parkeren. Om uw bagage te vervoeren naar het huisje staan er bolderkarren op de parkeerplaats klaar voor ‘gratis’ gebruik.
Op de parkeerplaats wordt er gebruik gemaakt van gescheiden afval: huishoudelijk afval, glas, papier en plastic.
Op het park zelf kunt u gebruik maken van het buitenzwembad voor de hele kleintjes is er een pierenbadje (open vanaf begin mei). Naast een tennisbaan, pingpongtafel, sportveld met doelen zijn er verspreidt over het park verschillende speeltuinen te vinden waarvan er één met kabelbaan. (zie foto)
Vanuit het park loopt of fietst u zo het natuurgebied "Het Zeepe" in. Het park ligt op 2 km afstand van het strand en de duinen van Westenschouwen. Het speciale mountainbikeparcours van 7 km biedt voor menig fietser een ware uitdaging.
Volg ons via instagram: hetkrabje
Heb je interesse laat het ons weten. Te huur vanaf 800,- pw
Advertentienummer: m2266608091