Kenmerken

Regio
Aantal personen
4
Type
Overige typen
Ligging
Recreatiepark
Aantal slaapkamers
2 slaapkamers
Verhuurder
Eigenaar
Omgeving
Aan meer of rivier, In bos
Extra's
Afwasmachine, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Rolstoelvriendelijk, Speeltuin, Tuin, Tv, Wasmachine, Zwembad

Beschrijving

Genieten van rust en ' even op adem' komen in ons Tiny House, midden in de bossen en pal naast het Henschotermeer!

Fijn, knus en klein, maar groot vakantiegevoel in MAARN.

Perfect voor koppels, kleine gezinnen of als rustige werkplek.... weg van huis!

Het Tiny House:

- Het huisje heeft een knus hoofd slaapgedeelte met 2-persoonsbed ( bereikbaar via een trappetje) en 2 aparte slaapgedeeltes ( bereikbaar via een volgend trappetje) ideaal voor kinderen, maar mijn volwassen dochter heeft er ook geslapen :), je kan daar niet rechtop staan.

-Compacte keuken met 'alles wat je nodig hebt' inrichting ( ook een vaatwasser!), in de keuken een eetgedeelte met bank en 2 stoelen.

-Knus woongedeelte met tv ( prima WIFI).

-Veel licht door de grote ramen en openslaande tuindeuren naar het terras.

-Fijne, moderne badkamer met douche, wastafel, toilet en raam.

-Overdekte veranda met tuinmeubilair.

-PARKEERPLAATS VOOR AUTO OP EIGEN TERREIN, dus niet op de nabijgelegen parkeerplaats voor meerdere auto's.

Op het park:

- Overdekt zwembad, met apart gedeelte voor de kleintjes ( verwarmd) en een mega glijbaan.

-Grote speeltuin met trampolinekussen.

- Apart aangelegd hondenspeelveld.

-Brasserie/restaurant/snackbar/minimarkt/wasserette/ fietsverhuur en E-Chopper verhuur/ broodjesservice/boodschappenservice.

- oplaadpunten elektrische auto's.

-Animatie voor de kinderen, FUN CREW.

Extra info:

- Honden zijn welkom in ons huisje

-Kussens en dekbedden zijn aanwezig, linnengoed en handdoeken zijn bij te boeken tijdens de reservering, evenals een early of late checkin.

Toegang tot het park verloopt via de receptie van Europarcs. Hier kunt u de sleutel van het huisje ophalen en de slagboompas voor de auto. Als u vragen/opmerkingen heeft tijdens uw verblijf kunt u ook bij de receptie terecht.

U kunt boeken door te klikken op de bijgevoegde blauwe link (app. bookingexperts.com). U ziet gelijk de beschikbaarheid van het huisje en de prijzen.

Boeking gaat via het eigenarenportaal van Europarcs.

U reserveert dan met 100% zekerheid ons knusse huisje, nummer 1146.
( De foto's die u ziet zijn van een ander huisje, maar is alleen voor de vorm).

Heeft u vragen?
Stuur gerust een mailtje, ik beantwoord mijn mail dagelijks.

Warme groet! Monique
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
IJsselstein
1.401x bekeken
17x bewaard
Sinds 12 mar '26
Advertentienummer: m2376265021