Red Bull - Formule 1 - 2014 - Teamkleding

€ 1,00
30sinds 23 mei. '25, 05:01
Deel via
of

Beschrijving



Bella T-shirt Pepe Jeans maat L van het Team F1 Red Bull 2014 piloten Sebastian Vettel en Mark Webber.
Alle sponsorlogo's zijn aanwezig zoals op de foto.
De Red Bull RB9 is een Formule 1-eenzits sportwagen, gebouwd door Red Bull Racing om deel te nemen aan het Formule 1-wereldkampioenschap van 2014.
De auto is ontworpen door Adrian Newey. De auto werd aangedreven door Renault en bestuurd door de wereldkampioen van 2012, Sebastian Vettel, met startnummer 1, en de Australiër Mark Webber, met startnummer 2.
Vergelijk het met je kleding. De metingen zijn uitgevoerd terwijl het object op een oppervlak was geplaatst
Lengte (rug, ondernaad van de nek tot het laagste punt): 65 cm
Armlengte (schoudernaad - naar beneden): 24 cm
Schouderbreedte (naad tot naad): 46cm
Borstdiepte (oksel - oksel): 56 cm
Goede staat met gebruikssporen aan de doos
Gelukkig veiling!!!


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514111245