Beschrijving

Original Pirelli Formule 1 achter Ferrari-wiel uit het seizoen 2021, magnesium en rubber constructie, met compleet wiel en gele Pirelli-ballon, wielmoer nog steeds bevestigd binnen de velg, COA inbegrepen, in goede staat met zichtbare slijtage en ouderdom.





Achterwiel van Ferrari uit de Formule 1 tijdens het seizoen 2021 met gele Pirelli-banden.

COA is inbegrepen.

Normaal gesproken worden banden vernietigd na de race. Dit is een zeldzaam object voor je collectie. Vooral met de wielmoer nog vastzittend binnenin de velg!

Een mooi stuk voor elke F1-enthousiast!

Verzonden, goed verpakt.

Veel succes met bieden!


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    46x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 12 dec '25
    Advertentienummer: a1520874439