La Trappe Oak Aged Batch 53

€ 20,00
Ophalen
1100sinds 10 mei. '25, 14:46
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeFlesje(s)

Beschrijving

Hierbij 2 flessen van La trappe Oak Aged batch 53 aangeboden. Per fles 20 euro.
Alleen ophalen.

Bij het inschenken van Batch 53 valt direct het fijne, stabiele beige schuim op, met uitzonderlijk kleine koolzuurbelletjes. De kleur is diep donkerbruin, aanzienlijk donkerder dan de reguliere Quadrupel, een gevolg van de lange rijping.

In de geur domineren tonen van vanille en hout, aangevuld met hints van honing, rozijnen, zoethout en gekonfijt fruit. De smaak is vol, rond en zacht, met een prachtige balans. De bitterheid is subtiel en verdwijnt naar de achtergrond, terwijl de afdronk lichtzoet is. Naarmate het bier opwarmt, komt het houtkarakter subtiel terug, zonder te overheersen.

La Trappe Quadrupel Oak Aged Batch 53 is een toegankelijk en verwarmend degustatiebier, perfect om in alle rust van te genieten.
Advertentienummer: m2266681145
Overige advertenties van Ferry van Leijen
Meer van Ferry van Leijen