Uitstekende Cleoniceras met rode opaalfluorescentie Krijt,

€ 1,00
00sinds 14 mei. '25, 17:45
Deel via
of

Beschrijving



Uitstekende Ceoniceras met rode opaalfluorescentie - Gefossiliseerde schelp - Ammoniet - Rode opaal Cleoniceras -
Krijt, Onder (145 – 100,5 miljoen jaar) - Madagaskar
De Cleoniceras met rode en regenboogkleurige opaalkleurige schelpen worden momenteel door verzamelaars beschouwd als een van de zeldzaamste en meest gewilde soorten. Hun zeldzaamheid en de aanwezigheid van bijzondere kleuren, zoals iriserend rood en regenboog, maken deze ammonieten zeer kostbaar.
Het bijzondere aan deze schelpen is dat het oorspronkelijke calcium is vervangen door aragoniet. Hierdoor ontstaat een effect dat doet denken aan opaal. Deze iriserende rode ammonieten worden in de volksmond ook wel 'vuurammonieten' genoemd.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513876344