Beschrijving





Geresnede gepolijste nautilusschelp – verzamelobject

Deze prachtige Nautilus-schelp toont een betoverend natuurlijk spiraalpatroon met uitzonderlijke iriserende glans. Gepolijst om zijn stralende parelmoerachtige binnenkant te benadrukken, glanst de schelp onder het licht in tinten van zilver, roze en blauw.

Een mooi en elegant exemplaar, ideaal voor verzamelaars, opstelling of interieurdecoratie. Een goed voorbeeld van de geometrische perfectie en maritieme schoonheid van de natuur.

Gewicht zonder standaard: 40 g
Afmetingen: 10 x 7,4 x 5,5 cm


Factuur 784 van 30/11/2017

Let op, bieders buiten de EU: deze veiling vereist specifieke CITES douaneprocedures om het artikel uit Italië te verzenden en vervolgens te importeren in uw land. We raden bieders buiten de EU sterk af om te bieden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 16 sep '25
    Advertentienummer: a1518083947