Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Bierglas

Beschrijving


2 Tulpglazen van Warsteiner met verschillend art work

Collecie uit 1997

Voor de derde editie in Nederland werkten drie Europese illustrators mee aan de glazen met het thema “One of the world’s biggest small family breweries”
Eric van den Boom (BoomArtwork, Nederland): zijn ontwerp benadrukt groei, van een kleine familiebrouwerij tot een grote internationale speler, waarbij het Warsteiner-logo als zon in zijn illustratie fungeert
Andy Gellenberg (Duitsland): maakt gebruik van pop-art invloeden met collages en grafische ontwerpen
Art of Sool (Italië): een team van drie kunstenaars dat unieke “hand-drawing” illustraties maakt, met vloeiende creatieve lijnvoering

Deze glazen zijn perfect voor de verzamelaar of liefhebber van speciaalbier. Ze zijn nieuw en klaar voor gebruik of om tentoon te stellen. Een must-have voor elke bierliefhebber!
Opsturen kan ook
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoek van Holland
21x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 mar '26
Advertentienummer: m2378706323