Posthuma en Nederlandse politiek tijdens Eerste Wereldoorlog€ 25,00
100% origineel
Haat jegens het verraderlijke regime van Chun Doo-hwan
€ 20,00
Verzenden
00sinds 15 mei. '25, 13:53
Beschrijving
Op deze prent is Chun Doo-hwan afgebeeld. Chun Doo-hwan was de militaire dictator van Zuid-Korea van 1980 tot 1988, die aan de macht kwam na een staatsgreep en berucht is om zijn autoritaire regeringsstijl. Noord Korea en Zuid Korea
Haat jegens het verraderlijke regime van Chun Doo-hwan.
Dit gaat om een Noord-Koreaanse spotprent. Op de spotprent is een commandant te zien die de haat koesterde jegens het verraderlijke regime van Chun Doo-hwan.
Voorkant van Noord-Koreaanse spotprent, met tekst vertaald naar Nederlands: "Ik wilde bij voorzitter Kim Il Sung wonen, die geweldige politiek voor het land en de mensen voerde. Kapitein in het ROK-leger stak de militaire demarcatielijn over en liep over naar Noord-Korea. Commandant van het 1e peloton, 1e bataljon (kapitein)
Geboorteplaats: Janghowon-eup, Icheon-gun, Gyeonggi-do
Naam: Seok Jeong-hyeon (28 jaar oud)
Lidmaatschap: 15e regiment, 1e divisie, ROK-leger
In december 1974 in dienst getreden bij het ROK-leger en gepromoveerd tot kapitein. Daarna studeerde hij af aan de ROK-infanterieschool.
Vrienden die overliepen naar Noord-Korea'
Ik ben al lang een vurig bewonderaar van de legendarische voorzitter Kim Il Sung, die geweldige politiek voor het land en de mensen voerde, en ik koesterde een oprecht verlangen om bij de geweldige voorzitter te wonen."
Achterkant van Noord-Koreaanse spotprent, met tekst vertaald naar Nederlands: "Nadat ik via uitzendingen en publicaties had vernomen dat Noord-Korea een opmerkelijke ontwikkeling had doorgemaakt en dat alle mensen in harmonie en welvaart leefden zonder enige kloof tussen arm en rijk, werd ik me duidelijker bewust van de oneerlijkheid van de raad van bestuur. Ik koesterde ook haat jegens het verraderlijke regime van Chun Doo-hwan, een fascistische heerser die de macht had gegrepen door middel van roof onder bescherming van de Verenigde Staten, die genadeloos iedereen executeerde die vrijheid en democratie eiste, en die midden- en laaggeplaatste officieren en soldaten dwong zich voor te bereiden op een nieuwe agressieoorlog terwijl het land permanent werd verdeeld. Bovendien kon ik het feit niet tolereren dat het verraderlijke regime van Chun Doo-hwan zijn tegenstanders in het leger op grote schaal zuiverde, personeelsbenoemingen op basis van geboorteplaats en nepotisme naar voren schoof en discrimineerde tegen officieren die niet uit het leger kwamen.".
De afmeting van deze prent is ca. 11 bij 15 centimeter.
#spotprent #propaganda #krant #kunst #cadeau #stoer #Noord Korea #Propaganda #Zuid Korea #Chun Doo-hwan
Op webshop bieden we diverse opties voor levering in lijst!
Jouw webshop voor spotprenten!
Elke prent toont hoe kunstenaars met humor en kritiek hun stempel op de publieke opinie drukten. Haal een stukje geschiedenis in huis voor een eerlijke prijs!
Verzending normaliter in 3 werkdagen
___________________________________________________________________________
ACTIE Tot en met aanstaande zondag: €3,00 KORTING op elke bestelling bij Spotprent.shop!
Gebruik de code SPOT2025-3 en ontvang direct €3 korting bij elke bestelling via de webshop.
Actie geldig t/m zondag 18 mei!
___________________________________________________________________________
Voor meer info over dit product, of eventueel bestellen, klik:
Advertentienummer: a1513897106
Populaire zoektermen
Militaria & Algemeen in Verzamelencamouflagenet in Militaria & Algemeenmedaille in Militaria & Algemeenmedailles in Militaria & Algemeengasmasker in Militaria & Algemeenrantsoen in Militaria & Algemeenmachete in Militaria & Algemeenairsoft in Militaria & Algemeenkatana zwaard in Militaria & Algemeenmilitaria algemeen in Militaria & Algemeenkanonskogel in Militaria & Algemeenparachute in Militaria & Algemeennatres in Militaria & Algemeenklewang in Militaria & Algemeengesigneerde voetbalshirtstuintafel 100x100honda european 1100barcelona shirt246-delige borenset van wolfganggrote bollen wolspotify jaarabonnement 99 euroadidas babyburgerlijk procesrecht boekvasco viola