Dinosaurus - Gefossiliseerd ei - Oviraptor sp. - 18 cm - 21

€ 1.100,00
10sinds 30 apr. '25, 14:44
Deel via
of

Beschrijving



Bijna perfect en zeldzaam fossiel van twee eieren. De schaal van de twee eieren is compleet en het is bijna onmogelijk om zo'n compleet ei te zien in het fossiel van het ei. Fossiel van een dinosaurus-oviraptor-ei. Ze dateren uit het Krijt, 72,1-83,6 miljoen jaar geleden. Ze hebben nog steeds een schelpbedekking rond het oppervlak. Een langwerpig dinosaurus-ei is specifiek voor een oviraptor-ei. De grootte is ongeveer 16 & 16 cm.
Omdat de eierschaal ook pigmenten, eiwitten en mineraalcomplexen bevat, lijkt deze zwart.
Oviraptor heeft een dubbele eileiderstructuur, dus leggen ze twee eieren tegelijk, wat niet gezien wordt bij moderne dieren.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513237022