opaal nero uit Ethiopië van 4,23 karaat . - Hoogte: 15.8 mm

€ 160,00
61sinds 3 mei. '25, 13:09
Deel via
of

Beschrijving



Natural vrij wit opaal afkomstig uit Ethiopië in peervorm. Weegt 4,23 karaat met een multicolour 3D elektrische flash.
Het is een ideaal Ethiopisch opaal voor het maken van sieraden of voor verzamelaars.
De naam opaal is afgeleid van het Sanskriet "upala" en het Grieks "opalios", die eenkleurverandering aanduiden. De nobele opalen vertonen inderdaad een fysiek fenomeen van iriserendheid dat wordt veroorzaakt door de diffractie van licht op uniforme silicadeeltjes.
Ik heb de verschillende foto's onder een licht gemaakt om het iriserende fenomeen dat aanwezig is in de opaal die ik verkoop het beste te laten zien (draagbare LED-flitser / laatste 5).
De foto's zijn genomen op een moment T dat je zeker niet zult kunnen vinden.
Bekijk mijn andere verkopen om de verzendkosten te combineren (met zero emissies bij levering).
Douanekosten zijn de verantwoordelijkheid van de koper.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513397366