Gastropode - Gefossiliseerde schelp - Campanile giganteum

€ 850,00
70sinds 6 mei. '25, 13:03
Deel via
of

Beschrijving



Soort: Campanile giganteum en andere soorten
Leeftijd: Eoceen, Lutetien
Plaats: Marne, Frankrijk
Afmetingen: ca. 44 cm lange buikpotige
Gewicht: 17,0 kg
Fantastisch gastropodenexemplaar dat heel goed in een rariteitenkabinet zou passen. De plaat is zo voorbereid dat de grote Campanile en de kleinere gastropoden en tweekleppigen goed tot hun recht komen. Een volledig natuurlijk stuk met een paar kleine schelpen die weer op hun oorspronkelijke plek zijn gelijmd.
Zoals bij de meeste exemplaren van Campanile vertoont de top natuurlijke slijtage die verband houdt met de manier van leven.
Prachtige kleuren, helemaal natuurlijk. Matrix gestabiliseerd.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513445541