Lazuriet - Lapis Lazuli Armband met 16 kralen - Hoogte: 76

€ 270,00
00sinds 11 mei. '25, 05:03
Deel via
of

Beschrijving



Armband in Lazuriet - Lapislazuli
Deze armband is samengesteld uit 16 bolletjes van hoogwaardige Lapislazuli. De bolletjes meten ongeveer 12,5 mm en zijn gemaakt met elastisch draad zodat ze heel eenvoudig te dragen zijn.
Lazuriet is een donkerblauw mineraal, dat in significante hoeveelheden aanwezig is in lapislazuli-stenen.
Lapislazuli is een van de oudste edelstenen die de mensheid heeft ontdekt! Het werd bijvoorbeeld in het oude Egypte gebruikt voor het maken van sieraden en amuletten en voor de productie van de eerste cosmetica voor vrouwen. Lapislazuli werd de "Sterrensteen" genoemd. De intense blauwe kleur symboliseerde een indigoblauwe nachtelijke lucht en de wit-gouden vlekken symboliseerden onsterfelijke sterren.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513641884