Kwarts vuurbloemachtig met rood hematiet - Hoogte: 68 mm -

€ 5,00
00sinds 14 mei. '25, 17:26
Deel via
of

Beschrijving



Deze keer heb ik iets speciaals voor jou:
Rood kwarts met hematietinsluitsels uit Marokko is een prachtig en uniek mineralenmonster. Het kwartskristal zelf heeft een dieprode kleur, waarschijnlijk door de aanwezigheid van ijzer in het kristalrooster. De opvallendste eigenschap van dit exemplaar zijn de hematietinsluitselsels, die het een gevlekt uiterlijk geven. Hematiet is een ijzeroxide mineraal dat vaak als insluitsel in kwarts kristallen wordt aangetroffen. De combinatie van het rode kwart en de hematietinsluitselsels creëert een verbluffend contrast en maakt dit exemplaar een populaire keuze onder mineralenverzamelaars. Het exemplaar is waarschijnlijk gevormd in een hydrothermale ader of pegmatietafzetting in Marokko.
Zeer esthetisch exemplaar, in het echt nog veel mooier.
Ik probeer u exemplaren en kristallen te laten zien die met de hand zijn geselecteerd. Ze zijn niet gebruikelijk, mooi en prijzig. Ze bevinden zich in de staat zoals op de foto's.
De kleur is erg moeilijk te reproduceren op de foto's. Ze zijn iets donkerder, maar de camera kan dit niet laten zien. Sommige afgebeelde exemplaren laten iets andere tinten zien dan met het menselijk oog. Over het algemeen zijn de kleuren in het echt naar mijn mening iets mooier.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513834237